Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Kurs angielskiego - opłacalna inwestycja. Źródło: freeimages.com.
Biznes

Angielski dla pracowników i przedsiębiorców

Z językiem angielskim mamy styczność już od najmłodszych lat. Mimo coraz większej popularności języków wschodnich i nordyckich – język angielski jest wciąż tym uniwersalnym. Chętnie zaczynamy uczyć się go w każdym wieku. Dlaczego warto chodzić na lekcje języka angielskiego?

Dlaczego angielski jest najważniejszy spośród języków obcych?

Język angielski jest uniwersalny i ponadczasowy. W wielu krajach jest językiem urzędowym. Popularny jest  praktycznie na każdym kontynencie i w każdym regionie świata. Znajomość chociażby podstaw języka angielskiego jest niezbędna podczas podróży, umożliwia swobodną komunikację używać na lotnisku, w hotelu…Ma on też ogromne znaczenie w świecie biznesu – znajomość branżowego języka angielskiego jest niezbędna w wielu firmach.

Pracownik znający dobrze angielski jest pożądany w wielu przedsiębiorstwach – przede wszystkim w branży finansowej, technicznej, branży IT. Firmy o profilu międzynarodowym  na co dzień posługują się językiem angielskim, podpisują ważne kontrakty. Profesjonalne programy, na których swoje funkcjonowanie opiera wiele firm również tworzone są w języku angielskim. Osoby posługujące się biegle językiem angielskim zapewniają sobie prestiż w branży – mogą liczyć na rozwojową, satysfakcjonującą  pracę i dobre zarobki.

Jakie są poziomy języka angielskiego

Wyróżniamy sześć poziomów znajomości języka angielskiego przedstawione w formie Skali Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference).

Początkujący
A1 – Beginner
A2 – Pre-Intermediate

Średniozaawansowany
B1 – Intermediate
B2 – Upper-Intermediate

Zaawansowany
C1 – Advanced
C2 – Proficient

Testy sprawdzające poziom biegłego posługiwania się językiem angielskim weryfikują znajomość  słownictwa i gramatyki, rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu, znajomość pisowni angielskiej.

Gdzie warto uczyć się angielskiego?

Dobra szkoła języka angielskiego zapewnia naukę na najwyższym poziomie merytorycznym. Na uwagę zasługuje British School ICT posiadająca dwa najbardziej prestiżowe certyfikaty jakości: certyfikat jakości nauczania PASE oraz certyfikat ISO 9001. Szkoła specjalizuje się w organizowaniu i prowadzeniu specjalistycznych kursów angielskiego dla firm. Warto podkreślić kompetencje  native speakerów, którzy wyróżniają się znajomością angielskiego dla biznesu z bardzo wielu przestrzeni tematycznych.

Z oferty British School ICT  korzystają między innymi pracownicy firm o profilu międzynarodowym i instytucji rządowych – spotkania odbywają się w małych grupach, gdzie każdy bierze czynny udział w ćwiczeniach. Podstawą kursów jest opanowanie terminologii, gramatyki i swobodna komunikacja w języku angielskim. Angielski dla firm to szansa na realizację lepszych projektów, otwarte drzwi do współpracy z najlepszymi inwestorami i partnerami biznesowymi.

Poziom zaawansowania dostosowany jest do potrzeb i możliwości całej grupy, jak i cech charakterystycznych danego przedsiębiorstwa.  Trenerzy na każdym etapie nauki służą pomocą i poradą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.