Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biznes doradztwo księgowe materiały szkoleniowe dla księgowych wiadomości finansowe

Program Flow For You do wystawiania faktur

elektroniczne faktury - flowforyouProwadzenie firmy, w której każdego dnia miejsce mają liczne transakcje handlowe jest połączone również z prowadzeniem księgowości. Oczywiście dzisiaj zaawansowana technologia, a także swobodny dostęp do Internetu pozwala na wykonywanie jej w formie elektronicznej, co znacznie ułatwia wystawianie, wysyłanie i archiwizowanie faktur bez niepotrzebnego bałaganu i marnowania czasu. Świetnym narzędziem do tego celu jest innowacyjna platforma internetowa F4You, czyli Flow For You, która ułatwia zarządzanie fakturami.

Program Flow 4 You – jak to działa?

Głównym celem platformy Flow For You jest możliwość szybkiego importowania faktur z programów fakturowo-księgowych, a także wystawianie ich, przesyłanie do kontrahentów oraz archiwizowanie. Dzięki F4You można zaoszczędzisz sporo czasu, który trzeba poświęcić na ręczne wypełnienie faktury i poprawienie ewentualnych błędów. Poza tym platforma F4You umożliwia sprawdzenie, czy nasza faktura została doręczona, a nawet odczytana przez kontrahenta, któremu ją wysłaliśmy. Za jej pomocą możemy też przesyłać faktury księgowej bądź do naszego biura rachunkowego. Możesz sam przekonać się o funkcjonalności platformy – wypróbuj program Flow For You online, zobacz jak działa i oceń jego przydatność w Twojej firmie.

Korzyści wynikające z używania platformy F4You

Korzystając z platformy Flow For You, przede wszystkim zwiększamy bezpieczeństwo przesyłanych danych do poziomu równego bankowości elektronicznej. Dla naszych kontrahentów ma to niebywałe znaczenie, gdyż kwestie finansowe zawsze powinny być załatwiane rzetelnie i uczciwie. Poza tym F4You sprzyja sprawnemu przepływowi gotówki i szybkiemu dokonywaniu transakcji handlowych. To duża zaleta, na którą klienci zwracają ogromną uwagę. Istotne jest także to, że w ten sposób zaoszczędzamy mnóstwo czasu, który można poświęcić na inne czynności związane z rozwojem naszej firmy.

Sprawdź również:  Rodzaje kredytów dla firm, cz. I

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.