Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

materiały szkoleniowe dla księgowych

Doradca podatkowy i jego zadania

Gdy w naszym kraju zaczęła rozwijać się gospodarka rynkowa, pojawili się także doradcy podatkowi. Ich usługi są bardzo cenne dla każdego podatnika, niezależnie od tego, czy posiada firmę czy też nie. Jakie zadania spoczywają na doradcach podatkowych?

Opublikowane w Marek

Program Flow For You do wystawiania faktur

Prowadzenie firmy, w której każdego dnia miejsce mają liczne transakcje handlowe jest połączone również z prowadzeniem księgowości. Oczywiście dzisiaj zaawansowana technologia, a także swobodny dostęp do Internetu pozwala na wykonywanie jej w formie elektronicznej, co znacznie ułatwia wystawianie, wysyłanie i…

Opublikowane w Marek

Cechy idealnego księgowego

Każdy przedsiębiorca, która ceni sobie porządek w księgowości swojej firmy, poświęci też dużo czasu i uwagi na znalezienie idealnego księgowego. To bez wątpienia od tej decyzji będzie zależała późniejsza jakość księgowości, co z kolei wpłynie na finansowe sprawy firmy. Czym…

Opublikowane w Marek
księgowość w pigułce materiały szkoleniowe dla księgowych

System Symfonia Premium

Symfonia to prosty w obsłudze system informatyczny, wspomagający zarządzanie firmą, niezależnie od profilu jej działalności. Najnowsza wersja, to pierwszy na rynku system dla firm małych i średnich, dostosowany do zmian podatkowo-prawnych, które weszły w życie w tym roku.

Opublikowane w Marek
księgowość w pigułce materiały szkoleniowe dla księgowych szkolenia dla księgowych

Kurs na głównego księgowego

Dla osób pracujących w księgowości dostępne są kursy doszkalające, które zwiększają ich kompetencja zawodowe. Jedną z możliwości jest kurs szkoleniowy dla głównych księgowych.

Opublikowane w Marek
materiały szkoleniowe dla księgowych

Podręcznik do rachunkowści

Nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer ukazał się niedawno podręcznik do podstaw rachunkowości pod redakcją Kazimiery Winiarskiej, autorki ponad 85 pozycji na temat m.in. rachunkowości finansowej, budżetowej i podatkowej.

Opublikowane w Marek