Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biznes Pieniądze

Kupony Sodexo

Kupon Żywieniowy Pass
Kupon Żywieniowy Pass

W ramach coraz lepiej rozwijającej się współpracy z Klientami, sklep Makro postanowił wprowadzić do sprzedaży korzystne urozmaicenie – kupony Sodexo.

Czym są kupony Sodexo?

Kupony Sodexo to usługa dostępna w sieci sklepów Makro od 2010 roku. Z  jej pomocą Klienci mogą realizować zakupy w halach Makro i Makro Punktach. Kupony Sodexo dzielą się na trzy rodzaje:

– Kupon Premiowy Pass
– Kupon Podarunkowy Pass
– Kupon Żywieniowy Pass.

Z kuponów tych może korzystać każdy Klient Hal i Punktów Makro, który posiada kartę klienta i jest zarejestrowany w bazie Makro jako owy „posiadacz”.
Kupony Sodexo dzielimy także na pierwotne i wtórne, i obie formy są akceptowalne. Kupony pierwotne to te bez pieczątki punktu akceptującego, a wtórne to te z pieczątką punktu akceptującego. Podczas realizacji zakupów z kuponami Sodexo, pobierana jest prowizja wynosząca 3% + VAT. Wszystkie kupony można zrealizować tylko raz, ale przy jednorazowych zakupach można ich zrealizować kilka. Nie są one wymienialne na gotówkę, niemniej gdy cena za zakupy przewyższy kwotę dostępną na kuponie Sodexo, Klient ma możliwość dopłacić tę różnicę w gotówce.

Usługa ta pozwala przyjmować od naszych Klientów akceptowalne przez Makro kupony Sodexo i dokonywać za ich pomocą zakupów w halach Makro.

Sprawdź również:  Punkt franczyzy – jakie są korzyści?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.