Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biznes doradztwo finansowe Pieniądze

Szybka gotówka przez Internet

Wielu z nas, prowadząc własną działalność, liczy się z tym, iż czasem będzie potrzebować zastrzyku gotówki z dodatkowego źródła, czyli krótko mówiąc, pożyczki. Niestety, trzeba przyznać, iż uzyskanie takiej pożyczki w banku, nawet na niewielką sumę, wiąże się z długim czekaniem, dostarczaniem mnóstwa dokumentów i wypełnianiem formalności. Taka perspektywa może szybko zniechęcić tych mało cierpliwych do wzięcia pożyczki. Ale istnieje inna, bardzo atrakcyjna alternatywa. Jaka?

szybka gotówka przez Internet
szybka gotówka przez Internet

Szybko, wygodnie, bez żadnych formalności

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się tak zwane „chwilówki”, czyli pożyczki udzielane w 15 minut. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak, jest to prawdą. Instytucje pozabankowe oferujące szybką gotówkę przez Internet (zobacz ofertę vivus.pl – szybka gotówka przez Internet) dają nam możliwość wybrania sumy, jaką chcemy pożyczyć oraz czasu, w jakim zamierzamy ją spłacić. Taka pożyczka jest więc elastyczna i dopasowana do naszych potrzeb. Ponadto nikt nie oczekuje od nas, że podamy szczegółowy cel, na który pożyczamy gotówkę, nie musimy również dostarczać zaświadczeń o zarobkach czy zdolności kredytowej. Wystarczy, że na stronie internetowej takiego oddziału wypełnimy formularz o pożyczkę. Na jego podstawie pracownik podejmie decyzję, o której poinformuje nas drogą mailową bądź telefoniczną. Podając numer konta bankowego, możemy spodziewać się pieniędzy na nim jeszcze tego samego dnia.

Zalety szybkich pożyczek gotówkowych

Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet. Dzisiaj każdy z nas ma dostęp do Internetu, a zwłaszcza osoby prowadzące swoją działalność. Zatem znalezienie odpowiedniej instytucji, która mogłaby nas poratować dodatkową gotówką nie nastręcza żadnych trudności. Można to zrobić w dowolnym miejscu i czasie, bez irytującego czekania w kolejkach. Ponadto sami możemy ustalić warunki pożyczki, aby były dla nas najkorzystniejsze, a dzięki kalkulatorowi pożyczkowemu od razu obliczymy jej rzeczywiste koszty. W ten sposób unikniemy nagłych dopłat, które mogłyby sprowadzić na nas jeszcze większe problemy finansowe.

Sprawdź również:  Mechanizm rynkowy: popyt, podaż i cena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.