Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

restauracja bazylia
Biznes

Wspieraj gastronomię! Zamów jedzenie z dostawą do domu lub firmy.

Co najmniej do końca listopada obowiązuje zakaz działalności stacjonarnej restauracji. Możliwa jest jedynie realizacja usług polegających na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos oraz w dowozie. Choć musieliśmy zamknąć nasze sale dla Gości, nasza kuchnia wciąż działa i przygotowuje tak dobrze znane bywalcom Restauracji Bazylia potrawy. W fatalnych pandemicznych czasach jedynie solidarność społeczna pozwoli nam uratować stanowiska pracy w branży gastronomicznej, a jednocześnie ułatwić życie osobom, które pracują zdalnie z własnego domu, z niemałym trudem łącząc wykonywanie obowiązków zawodowych z pomaganiem dzieciom w zdalnym nauczaniu.

Zamówienie jedzenia z dostawą do domu pozwoli nam utrzymać się na rynku, ocalić stanowiska pracy oraz da nam poczucie sensu istnienia nawet wtedy, kiedy nie możemy mieć osobistego kontaktu z Gośćmi. 

Jedzenie z dostawą do domu

Z łatwością umiemy sobie wyobrazić jakie to duże obciążenie być do dyspozycji szefa w godzinach pracy i równocześnie opiekować się dziećmi: dbać o to, żeby uczestniczyły w zdalnym nauczaniu, otrzymały w ciągu dnia choć jeden ciepły posiłek i nie spędzały wolnego czasu wyłącznie przy komputerze, przy którym odbywają co najmniej kilka godzin lekcyjnych każdego dnia. Skądinąd nie tylko najmłodsi członkowie rodziny powinni zjeść codziennie coś pożywnego, smacznego i ciepłego. Teraz, kiedy mamy mniej czasu na gotowanie, przywieziony wprost do domu pożywny posiłek może dać nam konkretną dawkę energii i znacząco poprawić samopoczucie.

Jedzenie z dostawą do firmy

Choć nie jesteśmy w stanie przewidzieć, które branże doświadczą częściowego lock downu w ramach kolejnych obostrzeń, zawsze będą i takie, które pracy przerywać nie będą. Z myślą o nich oferujemy dowóz jedzenia do firmy. Branże, które pracują na najwyższych obrotach, czyli te związane z medycyną i sektorem usług, wymagają nie tylko wsparcia naszymi ciepłymi myślami, ale i ciepłymi kalorycznymi posiłkami. Lekarze, pielęgniarki, opiekunowie dzieci i osób starszych, branża transportowa czy handlowa – ciężko pracujący ludziom oferujemy pyszne jedzenie z dowozem do siedziby firmy albo w jakiekolwiek inne wskazane miejsce.

Menu na trudne czasy

Nasze menu doskonale sprawdzi się w trudnych czasach. Nie zmieniliśmy go, po prostu zawsze mamy na uwadze fakt, że posiłek powinien być zdrowy, sycący, ale i cieszący oko i podniebienie. Oferujemy makarony, pizze, sałatki, zimne i gorące przystawki, a także zupy i dania główne. Nasze dania lunchowe można wykupić w abonamencie na 10 lub 20 dni roboczych ( szczegóły w zakładce wydarzenia). Menu uwzględnia fakt, że czasem macie czas, aby usiąść i spokojnie zjeść, a czasem zależy Wam wyłącznie na tym, żeby złapać coś ciepłego do ręki i popędzić do swoich obowiązków.

Restauracja Bazylia w Łazach koło Magdalenki to miejsce, w którym w zwyczajnym czasie we wspaniałej atmosferze zakosztujecie nie tylko wyszukanych śródziemnomorskich smaków, ale także tych tradycyjnie polskich, przywodzących na myśl czasy dzieciństwa.

Nie chcemy, żeby czasy niezwyczajne sprawiły, że o nas zapomnicie. Skoro Wy nie możecie przyjechać do nas, my wybierzemy się do was. Polecamy nasze dania z dostawą do domu i do firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.