Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

samochód
Biznes doradztwo finansowe Inwestowanie Pieniądze wiadomości finansowe

Dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży rocznika?

Końcówka każdego roku to gorący czas na rynku samochodowym. Dlaczego? Gdyż to właśnie wtedy można załapać się na ciekawe obniżki cen i wyprzedaż samochodów z kończącego się rocznika. Również i na koniec roku 2015 pojawiają się pierwsze oferty wyprzedażowe, które są już dostępne lub będą w pierwszych miesiącach roku następnego. Jeśli przymierzamy się do kupna nowego samochodu w atrakcyjnej cenie, warto już teraz się rozejrzeć i coś „upolować”.

Wyprzedaż rocznika, czyli nowy samochód w niższej cenie!

Dlaczego warto poczekać z kupnem nowego samochodu do końca roku? Aby skorzystać z wyprzedaży rocznika. Dzięki temu będziemy mogli kupić nowy samochód ze wszystkimi gwarancjami po znacznie niższej cenie. Na przykład Skoda rozpocznie wyprzedaż rocznika 2015 już w styczniu (sprawdź). Jakie samochody objęte są promocją? Sprawdźmy.

samochód
Wyprzedaż samochodów z rocznika pozwala na zakup nowego pojazdu za niższą cenę.

Dla osób poruszających się po ulicach zatłoczonych miast fantastyczną ofertą będzie wyprzedaż Skody Citigo. To samochód osobowy charakteryzujący się szybkością, zwinnością oraz bezpieczeństwem, które jest bardzo istotne na ruchliwych ulicach. Z kolei dla kierowców lubiących innowacje przygotowano nową Skodę Fabię. To zupełnie nowa odsłona tego klasycznego już modelu Skody, który zaskakuje praktycznością i funkcjonalnością. Następną pozycją na wyprzedaży rocznika 2015 Skody jest model Skoda Rapid. To rodzaj limuzyny, z przestronnym wnętrzem i pojemnym bagażnikiem. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Wersja Rapid Spaceback ma bardziej młodzieżowy design, jest bardzo modna i funkcjonalna.

To tylko kilka przykładowych propozycji Skody na koniec roku. Zapraszamy na stronę Skoda.

Sprawdź również:  Inwestowanie w dzieła sztuki tylko dla bogaczy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.