Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

bankowość internetowa

Twoje faktury w Internecie

Czasy, w których faktury archiwizowane były w formie papierowej w niezliczonej ilości segregatorach (przez co odnalezienie potrzebnego nam dokumentu zajmowało mnóstwo czasu), przechodzą wreszcie do historii. Obecnie w wielu firmach obrót faktur jest niemal wyłącznie elektroniczny. Wyobraźmy sobie jednak, że mamy do dyspozycji narzędzie, za pomocą którego w bardzo łatwy sposób możemy zaimportować, wystawić bądź przesłać faktury do kontrahentów, a oprócz tego dostaniemy powiadomienie, kiedy faktury te zostaną odczytane i zaakceptowane. Niekończące się oczekiwanie na należne nam pieniądze stanie się jedynie koszmarnym wspomnieniem.

Archiwa z papierowymi fakturami odchodzą w przeszłość (źródło grafiki: Pinterest)
Archiwa z papierowymi fakturami odchodzą w przeszłość (źródło grafiki: Pinterest)

Wszystko dzięki platformie Flow for You: teraz już nie musimy przechowywać niezliczonej ilości dokumentów w swoim biurze i tracić czasu na poszukiwania w gąszczu papierów tych, których akurat w danym momencie potrzebujemy, ponieważ każda faktura zaewidencjonowana w platformie jest dostępna praktycznie od ręki i bardzo łatwa do wyszukania (dowiedz się więcej o programie Flow for You – zobacz faktura vat online). Oszczędzamy więc nie tylko wolną przestrzeń, ale również pieniądze, ponieważ nie ma konieczności przystosowywania kolejnych pomieszczeń do roli archiwum dla coraz większej ilości dokumentów. Co więcej, nie musimy zastanawiać się, kiedy dotrą do nas pieniądze.

Narzędzia, jakie daje nam Flow for You, zapewniają nam ogromne udogodnienia nie tylko dla działów księgowości. Każdy przedsiębiorca ma dostęp do swoich dokumentów finansowych, może je przesyłać czy też generować w bardzo łatwy sposób. Platforma Flow for You to niezwykle przystępna i intuicyjna w obsłudze aplikacja, dzięki której bez wątpienia można oszczędzić zarówno czas, jak też pieniądze. Księgowość nie musi już kojarzyć się ze skostniałymi procedurami trwającymi wiele tygodni czy miesięcy, niekończącym się procesem decyzyjnym i wielogodzinnym poszukiwaniem zagubionych dokumentów. Teraz nasze dokumenty będą bezpieczne dzięki elektronicznemu archiwum, które jest chronione za pomocą zabezpieczeń tego samego typu, co bankowość elektroniczna.

Sprawdź również:  Konto w telefonie

Flow for You jest doskonałym systemem fakturowo-księgowym również dlatego, że jest kompatybilny z wieloma popularnymi programami do fakturowania. Oznacza to, że możemy nie tylko importować faktury, ale również bez najmniejszego problemu eksportować je do dowolnego z obsługiwanych programów. Platforma Flow for You została bardzo dobrze zaprojektowana pod względem łatwości dostępu dla wszystkich użytkowników – jeśli potrzebujemy szybko i sprawnie z niej skorzystać, nie musimy się nawet logować. To kolejna okazja do zaoszczędzenia tak cennego da wszystkich przedsiębiorców czasu. Porzućmy więc stare przyzwyczajenia i skorzystajmy z udogodnień, jakie przynosi nam Internet. Nie traćmy czasu na ręczne fakturowanie ani pieniędzy na długie oczekiwanie na należności: już dziś skorzystajmy z faktur online za pośrednictwem platformy Flow for You i przenieśmy się w XXI wiek księgowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.