Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

lokaty

Hop lokata w Inteligo

Hop lokata w Inteligo oferuje zmienne oprocentowanie środków, do 10 % w skali roku.

Jeżeli mamy oszczędną naturę i zawsze posiadamy pewne środki odłożone na gorsze czasy, to powinniśmy zastanowić się nad rozsądnym zdeponowaniem tych pieniędzy na lokacie albo funduszu inwestycyjnym. Dobrym pomysłem na zabezpieczenie przed inflacją i powiększenie naszych rezerw są lokaty pieniężne.

Posiadacze kont w PKO Inteligo mogą oszczędzać nadmiar środków na „hop lokacie” z zyskiem do 10 % w skali roku. Warunkiem założenia lokaty jest posiadanie lub otwarcie konta i zdeponowanie minimum 1000 zł. Okres umowy w zależności od preferencji i wytrwałości oszczędzającego wynosi 3, 6 lub 12 miesięcy, istnieje możliwość automatycznego przedłużenia lokaty. Lokatę możemy założyć online lub przez telefon.

Stopa procentowa w stosunku rocznym jest zmienna w poszczególnych miesiącach okresu umownego i  osiąga do 10 procent. Maksymalny zysk 10 % w skali roku wypłacany jest jeżeli klient dotrzyma warunków umowy.

Średnie oprocentowanie na lokacie w zależności od opcji wynosi:

4,67% – lokata 3 miesięczna

5% – lokata 6 miesięczna

5,01 – lokata 12 miesięczna

Oprocentowanie środków pieniężnych odłożonych na „hop lokacie” określane jest w stosunku rocznym  i jest stałe podczas trwania lokaty.

Jeżeli ktoś zdecydowałby się na oszczędzanie swoich środków poza świnką skarbonką powinien pamiętać, że zysk z lokaty pomniejszony zostanie o 19% zryczałtowanego podatku. Zysk nie jest może oszałamiający, ale nie jest obarczony ryzykiem, ponieważ wszystkie fundusze (do 100 000 Euro) zgromadzone na lokacie są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Szczegółowy opis lokaty można znaleźć na stronie: http://inteligo.pl/menu/oszczednosci_i_inwestycje/lokaty/hop-lokata-z-zyskiem-do-10/

Sprawdź również:  Lokaty kapitałowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.