Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Banki Karty płatnicze

Połączy nas karta

Polacy, mimo wielu niepowodzeń reprezentacji naszego kraju, są bardzo wiernymi fanami piłki nożnej, a mecze reprezentacji gromadzą na trybunach i przed telewizorami całe rzesze widzów w bardzo różnym wieku. Niemalże każdy młody chłopiec kopiąc piłkę na szkolnym boisku marzy o tym, żeby zostać w przyszłości drugim Lewandowskim czy Szczęsnym, a nawet Borucem (o Messim nie wspominając). Polaków bez wątpienia łączy piłka nożna.

karta kibica Alior Bank
Nowa propozycja Aliora dla fanów piłki nożnej w Polsce (źródło grafiki: Aliorbank.pl)

Alior Bank postanowił zjawisko to wykorzystać i stworzył Kartę Kibica – kartę przedpłaconą, która powstała przy współudziale Mastercard, posiada technologię PayPass i jest naszym plastikowym biletem wstępu na mecze polskiej reprezentacji. Ponadto zastępuje nam portfel, jest więc wymarzonym produktem dla wszystkich kibiców. Wszyscy wiemy, że w pewnych okolicznościach (na przykład na stadionie podczas meczu) chcemy mieć przy sobie jak najmniej rzeczy, więc zmniejszamy zawartość swoich kieszeni do minimum. Komórka, portfel, klucze, bilet – całkiem sporo… Komórka, klucze, karta – lepiej, prawda?

Karta Kibica Reprezentacji zastępuje nam papierowy bilet na mecz i jest jednocześnie naszym identyfikatorem. Alior Bank, oprócz tych korzyści, oferuje nam również możliwość zakupu następnego biletu reprezentacji w obniżonej o 25 zł cenie, gwarantuje też zniżki w internetowym sklepie kibica oraz udział w specjalnym programie lojalnościowym. Ponadto pierwsze 1000 osób, które jeszcze w bieżącym roku złoży wniosek o Kartę Kibica, otrzyma bilet na finał Pucharu Polski, który odbędzie się 02.05.2015 na Stadionie Narodowym.

Karty możemy używać jak portfela, ponieważ można ją doładowywać określoną kwotą, a następnie dokonywać płatności. Jest to bardzo duże udogodnienie i zabezpieczenie dla wszystkich, którzy podczas meczów chcą posiadać zapas pieniędzy, ale jednocześnie obawiają się o bezpieczeństwo swojego portfela i dokumentów tam przechowywanych. Dzięki Aliorowi, na mecz możemy zabrać wyłącznie jeden plastik, a portfel z dokumentami może zostać w domu.

Sprawdź również:  To ma być koniec z LIBOR – decyzja wycofania wskaźnika

Ważną kwestią dla wielu mogą być koszty wydania i użytkowania takiej karty – otóż za jej wydanie ponosimy jednorazową opłatę w wysokości 25 zł (pamiętajmy jednak, że bank oferuje nam zniżkę w takiej kwocie na zakup kolejnego biletu), nie ponosimy natomiast miesięcznych opłat za jej użytkowanie. Ze względu na opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach (5 zł) lepiej jest używać jej do transakcji bezgotówkowych. Pomysłodawcy karty sugerują, że może być ona śmiało używana przez dzieci, które na konto karty mogą dostawać specjalne kieszonkowe na wydatki sportowe.

Co ciekawe, przedstawiciele banku rozważają również stworzenie w przyszłości specjalnych produktów bankowych dla posiadaczy karty. Można się więc spodziewać, że polscy kibice będą mieli szansę posiadania w Alior Banku specjalnych kont kibica np. z kartami kredytowymi, które będą powiązane ze specjalnym programem lojalnościowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.