Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

winda inwalidzka Stannah
Biuro

Wyposażamy biuro z myślą o pracownikach niepełnosprawnych

winda inwalidzka StannahW dzisiejszych czasach kładzie się spory nacisk na to, aby również osoby niepełnosprawne angażować zawodowo i dawać im możliwości spełniania się na tym polu. Oprócz ofert pracy skierowanych do tych osób, warto też zadbać o odpowiednie wyposażenie biura, aby mogły one samodzielnie się po nim poruszać. Firma Stannah oferuje windy inwalidzkie świetnie spełniające się w tej roli.

Winda inwalidzka jest niezbędna w dużym biurze, gdzie konieczne jest przemieszczanie się między piętrami. Może ona służyć osobom, które poruszają się na wózku inwalidzkim, ale też takim, które mają trudności z poruszaniem się, ale nie korzystają jeszcze z wózka. Stannah to firma od lat zajmująca się produkcją wind inwalidzkich i krzeseł schodowych właśnie z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Windy inwalidzkie i platformy schodowe

stannah
Model schodowej windy inwalidzkiej – fot. ze strony producenta

Stannah posiada bogatą gamą takich produktów, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Taka winda inwalidzka montowana przy schodach w biurze może znacznie usprawnić pracę osób, które mają trudności z poruszaniem się. W ofercie znajdziemy między innymi foteliki schodowe z wykończeniami drewnianymi i tapicerowanymi, które można montować zarówno na schodach prostych, jak i krętych. Tego rodzaju windy i foteliki inwalidzkie są w pełni bezpieczne i łatwe w obsłudze. Odznaczają się estetyką wyglądu, funkcjonalnością i praktycznością. Świetnie sprawdzą się w biurze, w którym zatrudnione są osoby niepełnosprawne. Dodatkowo firma zapewnia pięć lat gwarancji na wszystkie swoje produkty.

Wszyscy pracownicy biurowi, również ci niepełnosprawni, mają prawo oczekiwać odpowiednich warunków pracy, a winda inwalidzka to jedno z podstawowych elementów wyposażenia biura, które powinno się w nim znaleźć.

Sprawdź również:  Jak oszczędzać energię w biurze? Oto 5 kroków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.