Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biuro Biznes

Zakupy online w hurtowni Makro

Makro Cash and Carry to znana sieć hurtowni, która kojarzy się przede wszystkim z samoobsługowymi zakupami w doskonale zaopatrzonych halach. Kilkanaście lat temu Makro zrewolucjonizowało hurtowe zakupy, otwierając ogromne, wielobranżowe hale typu cash&carry. Tak nowoczesna firma dostrzega również możliwości jakie otwiera przed klientem i dostawcą tzw. shop online, czyli sklep internetowy.

hurtownie makro

Atuty zakupów online docenia coraz więcej osób. Bardzo szybko formuła przyjęła się również w handlu hurtowym. Makro, jako lider na rynku hurtowym w Polsce, zaprasza swoich klientów do świetnie zaopatrzonego sklepu Makro Biuro Online. Oczywiście zapewnia tu kompleksowy asortyment w zakresie zaopatrzenia dla biura. Co za tym idzie posiadacze karty klienta zamówią tu meble biurowe Sigma, akcesoria do komputerów i niepozorne, ale jakże potrzebne pinezki, notesy i artykuły piśmiennicze itp. Ale niech nas nie zmyli nazwa sklepu. Klienci mogą tu również zamówić wiele artykułów spożywczych, takich jak kawy herbaty, soki, przekąski i inne. Makro to wielobranżowy shop online, a zatem na klientów czeka również asortyment artykułów higienicznych, chemii gospodarczej i środków czystości.

Bogata oferta i szeroki asortyment to jeszcze nie wszystkie atuty zakupów w Makro. Oczywiście możemy składać zamówienia przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Standardowo dostawa ma miejsce już następnego dnia po złożeniu zamówienia (dotyczy zakupów online  zakończonych do godz. 16:00). Zakupione towary są dostarczane przesyłką kurierską. Wystarczy, że zamówienie będzie miało wartość 200 zł, a dostawa będzie bezpłatna. Przy tak bogatym asortymencie limit jest naprawdę bardzo korzystny dla klienta. Zamówienia w sklepie online można składać za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy klient nie ma akurat dostępu do Internetu.

Jeśli dodamy do tego atrakcyjne ceny w Makro, liczne promocje oraz dostępność marek własnych, od razu widać, że shop online to gwarancja udanych zakupów. Jeśli prowadzisz biznes to na pewno warto odwiedzić hurtownie Makro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.