Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biuro Biznes

Zakupy online w hurtowni Makro

Makro Cash and Carry to znana sieć hurtowni, która kojarzy się przede wszystkim z samoobsługowymi zakupami w doskonale zaopatrzonych halach. Kilkanaście lat temu Makro zrewolucjonizowało hurtowe zakupy, otwierając ogromne, wielobranżowe hale typu cash&carry. Tak nowoczesna firma dostrzega również możliwości jakie otwiera przed klientem i dostawcą tzw. shop online, czyli sklep internetowy.

hurtownie makro

Atuty zakupów online docenia coraz więcej osób. Bardzo szybko formuła przyjęła się również w handlu hurtowym. Makro, jako lider na rynku hurtowym w Polsce, zaprasza swoich klientów do świetnie zaopatrzonego sklepu Makro Biuro Online. Oczywiście zapewnia tu kompleksowy asortyment w zakresie zaopatrzenia dla biura. Co za tym idzie posiadacze karty klienta zamówią tu meble biurowe Sigma, akcesoria do komputerów i niepozorne, ale jakże potrzebne pinezki, notesy i artykuły piśmiennicze itp. Ale niech nas nie zmyli nazwa sklepu. Klienci mogą tu również zamówić wiele artykułów spożywczych, takich jak kawy herbaty, soki, przekąski i inne. Makro to wielobranżowy shop online, a zatem na klientów czeka również asortyment artykułów higienicznych, chemii gospodarczej i środków czystości.

Bogata oferta i szeroki asortyment to jeszcze nie wszystkie atuty zakupów w Makro. Oczywiście możemy składać zamówienia przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Standardowo dostawa ma miejsce już następnego dnia po złożeniu zamówienia (dotyczy zakupów online  zakończonych do godz. 16:00). Zakupione towary są dostarczane przesyłką kurierską. Wystarczy, że zamówienie będzie miało wartość 200 zł, a dostawa będzie bezpłatna. Przy tak bogatym asortymencie limit jest naprawdę bardzo korzystny dla klienta. Zamówienia w sklepie online można składać za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy klient nie ma akurat dostępu do Internetu.

Jeśli dodamy do tego atrakcyjne ceny w Makro, liczne promocje oraz dostępność marek własnych, od razu widać, że shop online to gwarancja udanych zakupów. Jeśli prowadzisz biznes to na pewno warto odwiedzić hurtownie Makro.

Sprawdź również:  Pomysł na biznes na wsi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.