Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

wnioski grantowe
Biznes doradztwo finansowe Inwestowanie Pieniądze wiadomości finansowe

Wnioski grantowe dla szkół

Matematyka to królowa nauk, niestety trzeba przyznać, że nie każdy za nią przepada. Da się zauważyć, iż niektórzy uczniowie szkół podstawowych i średnich kiepsko sobie z nią radzą, co ma też odzwierciedlenie na ich wynikach z egzaminu maturalnego. Jak temu zapobiec? Fundacja mBanku stworzyła program grantowy, który umożliwia szkołę wygranie pokaźnej sumy pieniędzy na rozwój edukacji matematycznej w szkołach z naciskiem na kreatywność i pokazanie, jak matematyka może mieć zastosowanie w codziennym życiu.

Wnioski grantowe, czyli jak wziąć udział w konkursie?

Program „mPotęga” organizuje konkursy grantowe dla szkół podstawowych, klas 4-6, a także szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, które mają pomóc zrealizować projekty edukacyjne z zakresu matematyki. To już III edycja programu. Wnioski grantowe składać mogą organizacje pozarządowe, biblioteki, uczelnie wyższe i oczywiście szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, a także grupy nieformalne z terenu całej Polski.

wnioski grantowe
Program „mPotęga” ma na celu promować matematykę wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wnioski do konkursu można składać do 10 maja 2016 roku, do godziny 12:00. Wygranie takiego konkursu oznacza zyskanie znacznej sumy pieniędzy – nawet do kilku tysięcy złotych – na zrealizowanie w ramach nauczania ciekawych zajęć matematycznych z użyciem nowoczesnych pomocy dydaktycznych i multimedialnych. Dzięki temu matematyka może stać się uczniom bardziej bliższa, a jej nauka o wiele przyjemniejsza.

Więcej szczegółów o programach grantowych i regulaminie konkursu znajdziecie TUTAJ.

Sprawdź również:  Jaki kantor internetowy wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.