Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Kredyty Pożyczki

Kredyt bez wizyty w placówce banku

Jeśli potrzebujemy pilnie gotówki i nie mamy czasu na wyczekiwanie w kolejce w banku, powinniśmy sprawdzić oferty banków dotyczące pożyczek i kredytów, które możemy zaciągnąć przez Internet. To najpopularniejsze obecnie medium daje nam bardzo duże możliwości w tym zakresie. Praktycznie każdy bank w Polsce oferuje swym klientom możliwość złożenia wniosku o kredyt gotówkowy, pożyczkę czy kartę kredytową za pośrednictwem Internetu.

Konto Alior Sync umożliwia zaciągnięcie pożyczki przez Internet (źródło: Alior Bank)
Konto Alior Sync umożliwia zaciągnięcie pożyczki przez Internet (źródło: Alior Bank)

Jednym z banków, który postawił szczególnie na ten rodzaj obsługi, jest Alior Sync. Jego strona internetowa jest bardzo sensownie pomyślana i widać od razu, że stworzono ją z myślą o tym, by była czytelna i przystępna nie tylko dla osób codziennie funkcjonujących w rzeczywistości wirtualnej, ale też dla tych, którzy w Internecie bywają rzadko. To właśnie z myślą o nich podstawowe informacje o ofercie zostały zamieszczone już na pierwszych stronach witryny.

Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy w Alior Sync, oferta jest również ciekawa: nie jest pobierana prowizja za udzielenie pożyczki, żądaną kwotę możemy uzyskać nawet w dniu złożenia wniosku, maksymalna dostępna kwota to 150 000 złotych bez żadnych zabezpieczeń i poręczycieli, a okres kredytowania wynosi nie więcej niż 10 lat.

Samo zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w Alior Sync jest także bardzo proste i jedynym, co będzie absolutnie niezbędne, jest nasz dowód tożsamości (a konkretniej: nasze dane osobowe). Zanim się zdecydujemy, warto zapoznać się ze szczegółami, które są także dostępne na stronie w kolejnych zakładkach i najlepiej jest wszystko przeczytać na spokojnie przed podjęciem finalnej decyzji – wszystkie dokumenty i informacje są zredagowane przystępnie i zrozumiale, co jest kolejnym niewątpliwym plusem opisywanej oferty (i samego banku, rzecz jasna).

Największą zaletą przeniesienia formalności do Internetu jest możliwość dokładnego zapoznania się ze wszelkimi interesującymi nas informacjami bez jakiegokolwiek pośpiechu czy presji, a to bardzo ważna sprawa przy zaciąganiu jakichkolwiek zobowiązań finansowych. Zdarza się przecież, że w placówce nie uzyskamy pełnych informacji i podejmiemy nie do końca przemyślaną decyzję, której konsekwencje są bardzo konkretnie odczuwalne – w przypadku Alior Sync ten problem nie istnieje, ponieważ na zastanawianie się w domowym zaciszu możemy poświęcić tyle czasu, ile tylko chcemy.

Sprawdź również:  Mobilne kredyty bez cienia wątpliwości

W tym kontekście trudno się dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na konta internetowe, umożliwiające kompleksowe zarządzanie finansami za pośrednictwem Internetu. Same banki dostrzegły również, że jest to rozwiązanie perspektywiczne i powoli wprowadzają pilotażowo oddziały wyposażone w urządzenia mobilne umożliwiające wydawanie dyspozycji bez pośrednictwa żywych pracowników banku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.