Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Kredyty Pożyczki

Sposób na szybką pożyczkę przez internet

Z pewnością większość z nas doświadczyła sytuacji, w której pilnie potrzebowaliśmy gotówkę na ważny cel. Pożyczanie od rodziny czy znajomych nie jest najlepszym i najskuteczniejszym pomysłem na zdobycie brakujących funduszy – najczęściej na pomoc przychodzą nam więc banki i różnego rodzaju instytucje finansowe, które udostępniają możliwość wzięcia szybkiej pożyczki nie tylko w placówce czy siedzibie firmy, ale też przez telefon czy internet. Szczególnie to ostatnie medium święci w ostatnim czasie tryumfy w zakresie skutecznej obsługi klientów.

Dzięki firmie Vivus pożyczkę uzyskamy w zaledwie kilkanaście minut, czyli znacznie szybciej niż w jakimkolwiek banku (źródło grafiki: Pinterest)
Natychmiastowa pożyczka przez Internet to główny produkt w ofercie vivus.pl (źródło grafiki: Pinterest)

Możliwość zaznajomienia się z produktami finansowymi czy skorzystania z nich o dowolnej porze dnia i nocy jest niezwykłym udogodnieniem, z którego coraz chętniej korzystamy. Musimy jednak z dużą ostrożnością podchodzić do ofert dostępnych zwłaszcza w różnego rodzaju instytucjach finansowych. Wybierając je powinniśmy bazować na opiniach, jakie znajdziemy również w internecie. Dobrze jest też wybierać firmy powszechnie znane i cieszące się zaufaniem wielu klientów.

Natychmiastowa pożyczka przez internet to produkt, na który decyduje się wielu, nie wszyscy jednak trafiają na uczciwe firmy. Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście firma Vivus, który zyskała już wiele wyróżnień na rynku: przykładem może być złoty Laur Konsumenta w kategorii „pożyczki internetowe”. Vivus oferuje bezpieczeństwo danych i (co szczególnie ważne) możliwość otrzymania gotówki na nasze konto w ciągu zaledwie 15 minut.

Trzeba przyznać, że nasze dotychczasowe wyobrażenia o szybkiej pożyczce muszą w tej sytuacji zostać solidnie zachwiane: jeszcze do niedawna aby dostać gotówkę, musieliśmy udać się do placówki banku, a potem czekać nawet dwa dni na decyzję i ofertę kredytową, która nie zawsze była dla nas korzystna – również ze względu na wysokie oprocentowanie i prowizję od jej udzielenia. Vivus daje nam pierwszą pożyczkę bez dodatkowych kosztów. W praktyce oznacza to, że spłacamy jedynie faktyczną kwotę zaciągniętej przez nas pożyczki. Brzmi to trochę jak bajka, ale jest to rzeczywistość – na miarę XXI wieku.

Sprawdź również:  Kredyt hipoteczny - jak zabrać się za szukanie?

Promocja ta dotyczy wprawdzie tylko pierwszej zaciąganej przez nas pożyczki, jednak nawet w przypadku kolejnych możemy liczyć na ekspresowe przelanie środków. Wiele osób często powtarza, że w przypadku chęci zaciągnięcia zobowiązań finansowych jest w stanie zaufać jedynie bankowi. To chwalebna postawa, ale niestety w przypadku banków często musimy dużo dłużej czekać na odzew, a i nasza zdolność kredytowa również nie zawsze pozwala na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania. Dla Vivus wystarczy natomiast, że będziemy obywatelem RP w wieku od 20 do 75 lat nie wpisanym do rejestru dłużników naruszających obowiązek terminowego regulowania należności finansowych oraz zarejestrujemy się na stronie vivus.pl. Kilka warunków do spełnienia i gotówka w 15 minut może być nasza – nic prostszego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.