Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Kredyty

Kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Banku

W ofercie Alior Banku można znaleźć kredyt hipoteczny pod wiele mówiącą nazwą „Megahipoteka”. Na co może liczyć klient Alior Banku? Przede wszystkim na niską marżę dla kredytów w złotówkach, możliwość uniknięcia prowizji i zawieszenia spłaty kapitału oraz – co obecnie jest już rzadkością – na kredyt w walucie obcej.

„Megahipoteka” w Alior Banku to kredyt hipoteczny z marżą 1,49% oraz prowizją 0% – tak wynika z reklamy. Po wczytaniu się dowiadujemy się, że takie warunki są oferowane dla kredytów w wysokości poniżej 450 tysięcy złotych i są przeznaczone dla tych kredytobiorców, którzy zdecydują się jednocześnie na ubezpieczenie na życie w TU Europa z jednorazową składką za pięcioletni okres. Oznacza to niemały wydatek na wstępie. Nie jest to jednak powód do skreślenia tej oferty, gdyż obecnie coraz więcej banków oferuje tak niskie warunki właśnie w połączeniu z innymi produktami: ubezpieczeniem, kartą kredytową, specjalnym kontem.

Czym jeszcze charakteryzuje się oferta Alior Banku? Przede wszystkim tym, że klient ma szansę na kredyt w euro. Warunkiem jest jednak uzyskiwanie dochodów właśnie w tej walucie – lub osiąganie dochodów w złotówkach na poziomie przynajmniej 15 tysięcy złotych netto miesięcznie. Co oznacza, że dla wielu osób kredyt w euro jest dostępny wyłącznie „na papierze”.

 

Sprawdź również:  Kredyt hipoteczny - jak zabrać się za szukanie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.