Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Kredyty Pożyczki

Kwadrans na kredyt

Żyjemy w rzeczywistości, w której czas jest niezmiernie ważny. Dla inwestorów, bankowców czy przedsiębiorców liczy się każda minuta, ponieważ bardzo łatwo przeliczyć je na pieniądze – zyski bądź straty. Dla każdego z nas ważny jest również dostęp do szybkiej gotówki, dlatego też banki czy różnego rodzaju instytucje finansowe oferują nam coraz częściej szybkie pożyczki.

Kredyt w 15 minut? W XXI wieku to realne, ale nie w bankach! (źródło grafiki: Pinterest)
Kredyt w 15 minut? W XXI wieku to realne, ale nie w bankach! (źródło grafiki: Pinterest)

Większość banków przekonuje nas, że dostaniemy kredyt podczas jednej wizyty, a coraz więcej ofert szybkich pożyczek dostępnych jest wyłącznie przez Internet, mamy więc możliwość złożenia wniosku w domu, w dowolnym momencie. Jest on rozpatrywany w ciągu maksymalnie kilku godzin, dzięki czemu gotówkę możemy dostać tego samego dnia, nawet nie wychodząc z domu. Jeszcze kilka lat temu taka możliwość byłaby czymś nieprawdopodobnym, jednak w dwudziestym pierwszym wieku istnieją już instytucje finansowe, które oferują nam nawet więcej wspomniane wcześniej wyjątkowo korzystne oferty banków – dobrym przykładem jest Vivus, dzięki któremu możemy otrzymać kredyt w 15 minut.

Na pewno każdemu z nas zdarza się nieoczekiwany zakup czy inwestycja, na której realizację bardzo pilnie potrzebujemy gotówki. W takiej sytuacji nawet kilka godzin oczekiwania na decyzję przyznania kredytu w banku wydaje się być wiecznością. Vivus podchodzi do sprawy bardzo realistycznie: nie musimy spełniać wygórowanych oczekiwań, wystarczy, że mamy od 20 do 75 lat, polskie obywatelstwo oraz brak zaległości finansowych. Te trzy proste do spełniania warunki gwarantują nam przyznanie szybkiego kredytu, który możemy mieć bez dodatkowych opłat i kosztów. Promocja wprawdzie dotyczy pierwszego kredytu zaciąganego w Vivus, ale perspektywa otrzymania gotówki w 15 minut, którą spłacamy jedynie w kwocie, którą zaciągnęliśmy jest wyjątkowo kusząca.

Jeden z popularnych polskich banków reklamuje ostatnio pożyczki, które powinniśmy brać, aby spełnić swoje marzenia. Twórcy spotów reklamowych sugerują, że nie należy odkładać marzeń, tylko podjąć decyzję i zaciągnąć pożyczkę, która pomoże nam je szybko spełnić. Z Vivusem możemy spełnić marzenia w zaledwie 15 minut, bez zbędnych formalności i bez dodatkowych kosztów, nie powinniśmy więc zwlekać i rezygnować z marzeń, inwestycji czy zakupów. Kwadrans wystarczy, by otrzymać upragnione pieniądze i nigdy nie żałować zaprzepaszczonej okazji.

Sprawdź również:  Ruszył program „Mieszkanie dla Młodych”

Obecnie spotkać się możemy z wieloma ogłoszeniami dotyczącymi szybkich pożyczek, tak zwanych „chwilówek”. Warto jednakże w ich przypadku zachować daleko posuniętą ostrożność, ponieważ na rynku funkcjonuje bardzo wiele nieuczciwych firm, które oferują wyjątkowo dobre warunki i oprocentowanie – ale tylko w teorii. Po podpisaniu umowy okazuje się zazwyczaj, że jest jednak inaczej niż ustalaliśmy i zakładaliśmy. Vivus natomiast udostępnia na swojej stronie pełny wzór umowy, jaka zawierana jest z klientem, więc możemy ją dokładnie przeczytać bądź wydrukować i zanieść prawnikowi do sprawdzenia: nie ma najmniejszych nawet obaw, że zostaniemy oszukani.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.