Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Informacje biznesowo - ekonomiczne

Szybkie pieniądze na inwestycje

Wszyscy, którzy na co dzień zajmują się inwestycjami wiedzą, że często warunkiem osiągnięcia zysku jest podjęcie szybkiej decyzji, a tym samym przelania określonej sumy pieniędzy w celu sfinalizowania przedsięwzięcia. Jednak nie każdy przedsiębiorca posiada stale płynność finansową. Dlatego tak ważny jest dostęp do szybkiej i pewnej gotówki w razie nagłej potrzeby.

Czasami potrzebujemy gotówki naprawdę szybko (źródło grafiki: Pinterest)
Czasami potrzebujemy gotówki naprawdę szybko (źródło grafiki: Pinterest)

Kiedy myślimy o pożyczce, pierwszą instytucją, w której chcemy szukać pomocy, będzie zapewne bank. Przyzwyczailiśmy się do tego, że banki prześcigają się w reklamowaniu nam ofert kredytów i pożyczek, które zazwyczaj określane są jako wyjątkowo szybkie. W praktyce oznacza to proces składający się z kilku etapów, takich jak złożenie wniosku (w banku bądź on-line), oczekiwanie na decyzję kredytową i wreszcie na przelanie środków przez bank. W ten sposób często pożyczka, która reklamowana była jako ekspresowa, daje nam realny dostęp do gotówki po dniu czy dwóch.

W przypadku rynku inwestycyjnego jest to zdecydowanie za długi czas oczekiwania. Kiedy nadarza się okazja do zarobienia odpowiednio dużej sumy pieniędzy, co oznacza dla nas inwestowanie z zyskiem, to najczęściej gotówki potrzebujemy natychmiast. Najlepiej też, by pożyczka taka nie była udzielana na zbyt duży procent – w innym razie nasze zyski nie będą już tak duże, jak przewidywaliśmy. Gdyby więc nadarzyła się okazja do zaciągnięcia szybkiego kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów? Każdy inwestor z pewnością marzy o takiej sytuacji.

Możliwość taką oferuje Vivus, który gwarantuje przelew środków na nasze konto w ciągu 15 minut. Musimy jedynie posiadać rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca. Warunek ten nie jest trudny do spełnienia, ponieważ Vivus może przelać środki z Alior Banku, Pekao S.A., Banku Pocztowego, Getin Banku, Kredyt Banku, Millenium Banku oraz PKO Banku Polskiego. Oprócz tego korzystając z usług Vivus możemy mieć pewność, że nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów: pierwsza pożyczka bez prowizji to bonus, na jaki możemy liczyć.

Sprawdź również:  Nabycie do funduszy akcyjnych niskie, pomimo hossy na giełdzie

Jeśli więc potrzebujemy pilnie gotówki z pewnego źródła, a nasze potrzeby finansowe nie są duże (maksymalnie 1400 zł), to Vivus będzie świetnym rozwiązaniem. Nie traćmy więc czasu na skomplikowane procedury bankowe, mogące obrócić wniwecz nasze plany, tylko skorzystajmy z oferty Vivusa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.