Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biuro

Biuro na godziny, czyli kilka słów o coworkingu

 

Programista, copywriter, grafik komputerowy, czy tłumacz – to grupa osób, która nierzadko wykonuje wolny zawód. Początek ich biznesu najczęściej zaczyna się w zaciszu własnego mieszkania. Z czasem praca w domu może sprawiać trudności, choćby z uwagi na obecne w nim dzieci, które dekoncentrują 😉 Dobrą opcją dla freelancerów jest wynajęcie biurka na godziny w biurze coworkingowym. To świetne rozwiązanie dla start-upów i kiełkujących biznesów potrzebujących miejsca do pracy poza domem. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem powierzchni w biurze coworkingowym?

Przestrzeń na start

Usługi coworkingowe to idealne rozwiązanie dla początkujących firm. W zależności od miasta, za godzinę pracy przy biurku można zapłacić od 5 do 20 złotych. Im nowocześniejsze biuro i dobra lokalizacja, tym opłaty za godzinę mogą być większe. Wynajęcie biurka to tańsza opcja na rozwój biznesu, pozwalająca na oszczędzaniu pieniędzy, np. na lokal, w którym będzie mieściła się nasza firma. Wszystkie sprzęty potrzebne do pracy biurowej są w zasięgu ręki: ekspres do kawy, drukarka, skaner. Osoby korzystające z coworkingu chwalą sobie możliwość wypożyczenia sal konferencyjnych oraz prowadzenia korespondencji biznesowej na adres biura. Dzięki coworkingu freelancer może pracować w profesjonalnie wyposażonej przestrzeni biurowej.

sala konferencyjna jako biuro na godziny
źródło: https://pixabay.com/

Miejsce kreatywne

Wynajmując biuro na godziny, pracujesz nierzadko z innymi ludźmi, którzy mogą być inspiracją do zmian lub nowych rozwiązań w swoim biznesie. Każdego dnia spotykasz nowe osoby (zwykle z branży IT), z którymi możesz wymienić doświadczenia, porozmawiać o projektach lub po prostu nawiązać nowe kontakty biznesowe. W biurach coworkingowych rodzą się interesujące pomysły, projekty i inicjatywy.

nowoczesne biuro na godziny, nowoczesne biurka z euro palet, ze szklanym blatem i lazurowymi ścianami
źródło: https://pixabay.com/

Stylowe biuro pobudzające do działania

Biura coworkingowe umiejscowione są najczęściej w nowoczesnej i dobrze wyposażonej przestrzeni, w której po prostu chce się pracować 😉 Tutaj nie ma miejsce na nudę, bo modne kolory, designerskie dodatki oraz fakt, że za każdą godzinę płacimy pieniądze – to wszystko motywuje do pracy!  Co więcej – obecność strefy relaksu jest równie kusząca. Można pograć w piłkarzyki, bilarda lub po prostu napić się dobrej kawy z ekspresu. Nierzadko mamy w domu tak profesjonalny ekspres do kawy, z którego możemy korzystać bez limitu. Bo w domu zawsze znajdą się jakieś „rozpraszacze” – i nie tylko są nimi dzieci i osoby z rodziny.

Sprawdź również:  Telefony stacjonarne w firmie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.