Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biuro doradztwo finansowe Pieniądze

Energia elektryczna w Twojej firmie

 

energia firmyEnergia elektryczna to coś, bez czego dziś raczej nie wyobrażamy sobie życia. Korzystamy z niej zarówno w domu, jak i w pracy. Każda firma, czy to mała i średnia, czy też duża korzysta z dziś z komputerów i innych urządzeń zasilanych na prąd. Całe bazy danych są dostępne tylko wtedy, gdy mają zasilanie elektryczne. Nic zatem dziwnego, że sporo firm szuka możliwości oszczędnego korzystania z takiej energii.

Energia firmy w stałej cenie

Nie ulega wątpliwości, że opłaty za energię wciąż rosną. Te podwyżki mogą powodować wzrost rachunków, co na pewno nie działa na korzyść firmy. Dlatego RWE oferuje dla małych i średnich firm ciekawe rozwiązanie – Wyłącznik Podwyżek. Ta możliwość powoduje, że możemy co miesiąc mieć niezmienną wysokość opłat, co zapewnia też spokój osobom zobowiązanym płacić te rachunki. Gwarancja stałej ceny jest potwierdzona spisaną umową, która może obowiązywać nawet dwa lata. Ponadto w ofercie RWE dla firm (zobacz ofertę – energia firmy) energia elektryczna dostępna jest w bardzo przystępnych cenach oraz z serwisem na najwyższym poziomie. Chociaż wokół ceny energii elektrycznej stale rosną, wybierając Wyłącznik Podwyżek od RWE zyskujesz brak jakiegokolwiek ryzyka w tej kwestii.

Korzyści wynikające z oferty RWE

Korzystając z Wyłącznika Podwyżek RWE, nie musisz się martwić, że energia firmy wykorzystana w ciągu miesiąca wpłynie negatywnie na budżet firmy. Wręcz przeciwnie, stałe ceny za energię elektryczną pozwalają lepiej planować finanse firmy, ewentualne wydatki czy inwestycje, bez obaw o to, że braknie pieniędzy na opłatę rachunku za energię. Poza tym RWE uruchomiło specjalną infolinię dla swoich Klientów, tak zwane Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, dzięki któremu można na bieżąco monitorować swoje wydatki i porównywać rachunki.

Sprawdź również:  Lokata inwestycyjna i jej zalety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.