Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biuro Biznes Pieniądze

Telefony stacjonarne w firmie

Gdy zaczęły rozwijać się usługi telekomunikacyjne, początkowo największym zainteresowaniem cieszyły się telefony stacjonarne. Komórki były wtedy jeszcze bardzo drogie i dostępne tylko dla elit, natomiast numer stacjonarny mógł mieć właściwie każdy. Dziś sytuacja jest zgoła odwrotna – nie ma osoby, która nie posiadałaby telefonu komórkowego, a z telefonów stacjonarnych coraz więcej osób rezygnuje. Ale czy rzeczywiście numer stacjonarny jest nam zbędny? Co powiedzieć o funkcjonowaniu biura bez tych telefonów? I jakie oferty na numery stacjonarne oferują nam wiodący usługodawcy ? Sprawdźmy to!

Numer stacjonarny, a funkcjonowanie biura

Może na początku zastanówmy się, jak funkcjonowałoby biuro bez komunikacji wewnętrznej w postaci telefonów stacjonarnych. Cóż, krótko mówiąc – nie funkcjonowałoby wcale. Płynny przepływ informacji wewnątrz przedsiębiorstwa to podstawa jego prawidłowego działania. Gdy pracownicy z różnych pokoi nie mogliby się ze sobą komunikować przez telefon, bardzo utrudniałoby to ich pracę, a dodatkowo spowalniało, gdyż musieliby z każdą sprawą odchodzić od swojego stanowiska pracy do innego pokoju.

numer stacjonarny
Telefon stacjonarny w biurze bardzo ułatwia wewnętrzną komunikację między pracownikami.

Telefony stacjonarne w firmie są więc bardzo pożądane. Ponadto dzisiaj operatorzy telefoniczni oferują bardzo atrakcyjne oferty na numery stacjonarne, łącząc z nim usługi internetowe (sprawdź). Dla firmy to bardzo wygodne i dobre rozwiązanie, gdyż praca bez dostępu do Internetu w dzisiejszych czasach również jest mało efektywna.

Atrakcyjne oferty na telefony stacjonarne

Obecnie można spotkać na rynku atrakcyjne, wręcz konkurencyjne dla komórek oferty na numery stacjonarne. Dla przykładu rozpatrzmy ofertę Orange. Na przykład najtańsza oferta „Plan na Każdą Kieszeń” za 32,36 zł miesięcznie obejmuje połączenia na numery stacjonarne i komórkowe za 0,20 zł, a także połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne za 0,49 zł. Z kolei oferta Plan Bez Ograniczeń za 69,00 zł miesięcznie daje nam możliwość połączeń bez limitu na numery stacjonarne, komórkowe oraz międzynarodowe stacjonarne.

Sprawdź również:  Praca w Aegon Active

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.