Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

telefon
Biznes Pieniądze wiadomości finansowe

Oferta Orange na kartę dla biznesu

Firma, która nie posiada dobrego przepływu informacji, właściwie nie istnieje. Dlatego każdy pracownik powinien posiadać służbowy telefon komórkowy, który pozwoli mu mieć kontakt z szefem, innymi pracownikami i kontrahentami. Jaką taryfę dla pracowników najlepiej wybrać, by mieli swobodny kontakt z innymi, a jednocześnie nie wykorzystywali służbowego telefonu do prywatnych rozmów? Niejeden przedsiębiorca przekonał się, że ciekawą opcją jest taryfa na kartę w Orange.

Oferta dla biznesu: okresowe doładowania Orange

Oferta na kartę jest bardzo dobrą opcją w biznesie, gdyż bardzo ułatwia kontrolowanie firmowych wydatków na połączenia. Każdy pracownik ma doładowane konto za określoną kwotę i po jej wykorzystaniu nie może już wykonywać połączeń. Może natomiast w takiej chwili doładować konto ponownie, nawet przez Internet. Wystarczy na stronie operatora podać numer telefonu do doładowania oraz adres e-mail, na który ma być wysłany kod doładowujący. Następnie wystarczy go wpisać na klawiaturze telefonu i potwierdzić. W ofertach Orange na kartę istnieją też liczne pakiety minut i SMS-ów, dzięki którym można na konkretne numery dzwonić bez żadnych limitów lub wysyłać SMS-y do wszystkich sieci po groszu.

telefon
W biznesie dobrą taryfą jest oferta na kartę, gdyż pozwala kontrolować wydatki na połączenia i niweluje ryzyko wysokich rachunków.

Taryfa na kartę z pewnością powstrzyma pracowników przed dzwonieniem na numery prywatne, gdyż generowałoby to dodatkowe koszty łatwe do dostrzeżenia przez pracodawcę. Z drugiej strony pakiety pozwalające dzwonić na różne numery bez limitu ograniczają znacznie wydatki, nawet jeśli pracownik od czasu do czasu używałby telefonu komórkowego w celach prywatnych. Więcej informacji o kodach doładowujących Orange przez Internet, a także o poszczególnych taryfach znajdziecie na stronie Orange.

Sprawdź również:  Jak napisać biznesplan?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.