Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

aegon praca dla ambitnych
Biznes wiadomości finansowe

Praca dla ambitnych w Aegon

Każdy młody człowiek, rozpoczynając swoją ścieżkę zawodową, przede wszystkim chce zdobyć cenne doświadczenie. Jedni decydują się na pracę w wyuczonym zawodzie, inni wolą zdobyć dodatkowe umiejętności, które pozwolą znaleźć dobrze płatne stanowisko. Jakkolwiek by nie było, zdobyte doświadczenie zawsze ułatwia awans i robienie kariery. Jedną z firm dla ambitnych i doświadczonych osób, które chcą wspinać się po szczeblach kariery jest Aegon. Jak to wygląda od środka?

Aegon – zespół doświadczonych sprzedawców

Aegon to grupa kapitałowa składająca się z czterech podmiotów i działająca w Polsce oraz za granicą, która zrzesza najlepszych specjalistów do spraw Klienta i ubezpieczeń na życie. Celem jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego Klientom, w zależności od ich obecnej sytuacji życiowej i oczekiwań. Doradca do spraw Klienta musi więc potrafić prowadzić negocjacje, przedstawiać oferty i wyjaśniać Klientom działanie każdego z oferowanych produktów. Tylko wtedy będzie mógł pozyskiwać nowych Klientów i w ten sposób zwiększać swoje zarobki. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego też sporo osób pracujących w Aegon przyznaje, że nie jest to miejsce dla osób początkujących czy zdesperowanych bezrobotnych, chcących znaleźć jakiekolwiek zajęcie. Jest to natomiast idealne miejsce dla osób mających już doświadczenie w pracy z ludźmi w dziale handlowym i mających chęć rozwijać się w tym kierunku.

mężczyzna siedzący w przyjemnym otoczeniu biura aegon
Praca w Aegon to idealne zajęcie dla ambitnych, doświadczonych handlowców z sukcesami.

Aegon oferuje swoim pracownikom nowoczesny sprzęt elektroniczny do pracy, częste szkolenia dobrze przygotowujące do wywiązywania się z obowiązków i podnoszenia swoich kwalifikacji, a także wygodne biuro do przyjmowania Klientów. Ponadto w Aegon zawsze pracują osoby otwarte i umiejące współpracować, dzięki czemu w pracy panuje wyjątkowo miła atmosfera.

Zalety pracy w Aegon

Doświadczeni handlowcy z sukcesami mogą wiele zyskać, pracując w Aegon (sprawdź). Przede wszystkim są to atrakcyjne, bardzo zadowalające zarobki, które mogą się stale zwiększać. Wysokość wypłaty wiąże się nie tylko z ilością pozyskanych Klientów, ale również z rangą stanowiska. A ponieważ w firmie można awansować, również w tej kwestii możemy liczyć na pełną satysfakcję – zarówno jeśli chodzi o stronę finansową, jak i ambicjonalną.

Sprawdź również:  Pożyczka przez Internet - szybka, ale czy bezpieczna?
grupa ludzi siedząca przy stole w firmie Aegon
Pracując w Aegon, możemy poznać ciekawych ludzi i uczyć się od nich.

Pracownicy cenią sobie również elastyczny czas pracy i współpracę z innymi doświadczonymi handlowcami, od których można się wiele nauczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.