Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

dofinansowania z unii europejskiej
Biznes doradztwo finansowe Pieniądze pomysł na biznes

Praca w Aegon Active

Każdy młody człowiek rozpoczynający dopiero swoją ścieżkę zawodową, pragnie przede wszystkim znaleźć pracę, która pozwoli mu rozwijać się w określonym kierunku i nabywać potrzebnych umiejętności. To właśnie te dwie rzeczy decydują o tym, jak później pokieruje swoją karierą: czy zechce awansować w obecnej firmie czy też zmienić pracę na bardziej wymagającą, ale lepiej płatną. Jakkolwiek by nie było, dla młodych, ambitnych i komunikatywnych osób ciekawe oferty pracy posiada Aegon. Sprawdźmy to!

Praca w Aegon – co warto wiedzieć?

Aegon to grupa kapitałowa działająca na polskim rynku od 1999 roku. Jest ekspertem w tworzeniu programów inwestycyjno – oszczędnościowych w ramach ubezpieczenia na życie. Oferuje między innymi ubezpieczenie mienia, a także zarządza otwartym funduszem emerytalnym (OFE) w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych. Nowy program Aegonu – Aegon Activ – zaprasza do współpracy młode i energiczne osoby, które nie boją się wyzwań, pracy w nietypowych warunkach oraz kontaktu z Klientami, nawet tymi wymagającymi.

aegon
Jeśli jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubisz kontakt z ludźmi, praca w Aegon Active jest właśnie dla Ciebie!

Praca w Aegon pozwala przede wszystkim budować swoją bezpieczną przyszłość i niezależność finansową. Mile widziane, choć nieobowiązkowe, jest doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz aktywnym pozyskiwaniu Klienta.

Warunki pracy w Aegon Active

Dlaczego warto spróbować swoich sił i aplikować na stanowisko Konsultanta w Aegon Active? Przede wszystkim Aegon oferuje swoim pracownikom elastyczny czas pracy dopasowany do naszych potrzeb, a także przejrzysty system wynagrodzenia. Biura Aegonu znajdują się w dobrze skomunikowanych częściach miasta, dzięki czemu dojazd do nich nie powinien nastręczać trudności. Są wygodne, nowoczesne i pozwalają pracownikom zbliżyć się do siebie poprzez komfortową współpracę.

aegon
Praca w Aegon Active to gwarancja wygodnego biura, przyjaznej atmosfery i dobrego wynagrodzenia.

Ponadto każdy nowy pracownik otrzymuje w ramach sprzętu służbowego tablet z niezbędnymi aplikacjami. Może również liczyć na wiele ciekawych szkoleń, które z pewnością podniosą jego kwalifikacje, aby mógł wspinać się po szczeblach kariery.

Sprawdź również:  Energia elektryczna w Twojej firmie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.