Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

program inwestycyjny
doradztwo finansowe Inwestowanie Pieniądze

Czym są i jak działają programy inwestycyjne?

Wiele osób, myśląc o tym, jak zabezpieczyć się finansowo na przyszłość, postanawia zainwestować swoje oszczędności. Trzeba jednak przyznać, że możliwości zainwestowania jest wiele, lecz nie każda z nich jest bezpieczna. Inwestując nierozsądnie, można w gruncie rzeczy wszystko stracić. Aegon otworzył fundusze inwestycyjne, które umożliwiają osiągnięcie większych zysków przy minimalnym ryzyku. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Czym są Programy Inwestycyjne Aegon?

Programy Inwestycyjne Aegon łączą w sobie najlepsze cechy funduszów inwestycyjnych i korzyści produktów ubezpieczeniowych. Do ich największych zalet można zaliczyć:

• elastyczność w inwestowaniu;
• możliwość osiągania zysków w połączeniu z minimalizacją ryzyka strat;
• duży wybór funduszy inwestycyjnych o różnych strategiach (na przykład akcyjne, obligacyjne, mieszane czy też stabilnego wzrostu);
• bogaty wybór funduszy z całego świata (między innymi z Europy, Stanów Zjednoczonych, Azji, Ameryki Łacińskiej i Europy Wschodniej) oraz wszystkich dziedzin gospodarki.

aegon
Programy Inwestycyjne Aegon pozwalają mądrze inwestować przy minimalnym ryzyku straty.

Jak działają Programy Inwestycyjne Aegon?

Programy Inwestycyjne Aegon (kliknij) są umowami ubezpieczenia. Dzięki temu, w razie jakichkolwiek zdarzeń określonych w umowie, wypłacane jest Świadczenie Ubezpieczeniowe uprawnionym do tego przez nas osobom. Takie świadczenie będzie wypłacane w zależności od tego, która kwota jest wyższa w wysokości aktualnej wartości rachunku lub sumie Składek Regularnych i Wartości Subkonta Składek Dodatkowych. Ponadto Programy Inwestycyjne dają też inne korzyści, na przykład umożliwiają przenoszenie środków finansowych pomiędzy ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi bez obowiązku płacenia podatku od zysków, czy też bez obowiązku płacenia podatków od darowizn i spadków.

program inwestycyjny
Program Inwestycyjny Aegon pozwala zatroszczyć się o materialne potrzeby rodziny na przyszłość.

Bez wątpienia Programy Inwestycyjne Aegon pozwalają w skuteczny i mądry sposób zabezpieczyć siebie i swoją Rodzinę na przyszłość. Warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej (przeczytaj).

Sprawdź również:  Szkolenia kadry menadżerskiej - czy mają sens?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.