Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

aegon
Biznes doradztwo finansowe Inwestowanie

Z myślą o lepszej przyszłości

Każdy z nas, kto posiada rodzinę wie, jak istotne jest zadbanie o jej bezpieczeństwo oraz dobrą, stabilną przyszłość. Niestety, w dzisiejszych czasach nie zawsze jest to proste. Dlatego wiele przezornych osób postanawia założyć fundusz emerytalny, na którym odkładają pieniądze mające być wykorzystane w przyszłości na emeryturze lub przez osoby najbliższe na wypadek nieoczekiwanych komplikacji w życiu, na przykład śmierci żywiciela rodziny. Jakie opinie zyskuje takie rozwiązanie? Sprawdźmy to na przykładzie funduszu Aegon.

Fundusz emerytalny nie tylko dla emerytów

W ostatnim czasie coraz więcej młodych osób zaczyna poważnie myśleć o oszczędzaniu lub inwestowaniu. Ponieważ już w ciągu miesiąca od rozpoczęcia pierwszej pracy zarobkowej każda osoba musi zdecydować, gdzie odprowadzać swoje składki emerytalne – do ZUS-u bądź OFE – w takiej sytuacji niejeden zastanawia się też, jak zwiększyć swoje środki na przyszłą emeryturę, a co za tym idzie, zapewnić sobie stabilniejszą przyszłość.

aegon
Oszczędzanie z myślą o przyszłości rodziny to wyraz troski i odpowiedzialności.

Aegon umożliwia wykupienie funduszu inwestycyjnego dopasowanego do naszych potrzeb i oczekiwań. Możemy co miesiąc przekazywać na jego rzecz stałą sumę lub robić to wtedy, kiedy nam odpowiada i taką sumę, na jaką w danej chwili możemy sobie pozwolić. Zgromadzone środki możemy wykorzystać w przyszłości na emeryturę lub na rzecz swoich dzieci, na przykład jako finanse na studia czy też jako pomoc dla rodziny w razie nieszczęśliwego wypadku czy innych okoliczności, które mogłyby sprowadzić na nas poważne finansowe kłopoty. Im szybciej podejmiemy decyzję odnośnie takiego funduszu, tym więcej środków uda nam się zgromadzić.

Jak widzą to inni?

Już wiele osób zdecydowało się na współpracę z Aegon, opinie z jakim się spotkali to głównie – pozytywne opinie. Oto dwie z nich:

„Świetna firma, fachowa obsługa, doradztwo i wszystko w przyjaznym klimacie!” – Barbara

Sprawdź również:  Marek Zmysłowski - polski biznesman w Nigerii

„Polecam, jak dla mnie to świetne rozwiązanie długoterminowe. Jeśli masz odpowiedniego agenta to realnie około 8% w skali roku jesteśmy w stanie zyskać.” – Natalia

aegon
Współpraca z Aegon to gwarancja profesjonalnego podejścia do Klienta oraz życzliwej atmosfery.

Oczywiście najlepiej, gdy każdy z nas przekona się osobiście, jak współpracuje się z Aegon, niemniej pozytywne opinie mogą pomóc nam zaufać i powierzyć swoje finanse. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.