Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

leasing samochodu
Biznes doradztwo finansowe Pieniądze

Samochód w firmie, czyli leasing

Samochody firmowe to to dla wielu rodzajów działalności niezbędne narzędzie pracy. Trzeba jednak przyznać, że ich zakup to spory wydatek. Czy mądre byłoby branie na początek ogromnego kredytu na pojazdy firmowe? Na pewno byłoby to bardzo ryzykowne. Dlatego też wielu przedsiębiorców przezornie korzysta z leasingu samochodowego, aby mieć odpowiednią ilość samochód w firmie, a jednocześnie nie popaść w długi. Na czym polega leasing samochodów? Jakie posiada zalety? ( sprawdź )

Samochód firmowy w leasingu

Leasing samochodowy, krótko mówiąc, polega na wynajmie samochodów w oparciu o umowę na określony czas. Każdego miesiącu płaci się pewną sumę za wynajem, natomiast firma wynajmująca nam samochody dba o ich stan, opłaca przeglądy, ewentualne naprawy i ubezpieczenie. Po zakończeniu umowy leasingowej mamy możliwość wykupić na własność samochody, często nawet za 60%ich wartości, co jest bardzo korzystne przy nowych pojazdach, używanych na przykład około dwóch lat. leasingW zależności od potrzeb naszej firmy, możemy wybrać rodzaj leasingu:

1. Leasing z niską wartością końcową:
To oferta dla firm, które planują po zakończeniu umowy leasingowej wykupić samochody. Niska wartość końcowa pozwoli zrobić to bez zbyt dużych i obciążających firmę kosztów.
2. Leasing z wysoką wartością końcową:
To oferta dla Klientów, którym zależy na niskich ratach miesięcznych, natomiast nie mają w planie wykupić samochodów po zakończeniu umowy.
3. Wynajem długoterminowy:
To oferta finansowania zakupu samochodów dla firmy z pełną obsługą floty. To świetne rozwiązanie dla firm, które chcą uniknąć nieoczekiwanych kosztów.
4. Zarządzanie flotą samochodową:
To opcja dla Klientów finansujących zakupy przez leasing, kredyt lub gotówkę. Obejmuje każdy par samochodowy, niezależnie od wieku samochodów.

Sprawdź również:  Mechanizm rynkowy: popyt, podaż i cena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.