Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

telefon
Biuro Biznes Pieniądze

Telefon stacjonarny na kartę SIM

Historia telefonów w naszym kraju rozpoczęła się od telefonii stacjonarnej – jeszcze do niedawna każdy chciał w swoim mieszkaniu taki posiadać i z niecierpliwością czekał na jego założenie. Dzisiaj, trzeba przyznać, telefony komórkowe zdecydowanie wyparły te stacjonarne – są o wiele bardziej dostępne, niejednokrotnie tańsze i zdecydowanie praktyczniejsze. Czy to jednak oznacza, że telefony stacjonarne całkowicie odeszły do lamusa? Nie! Istnieją bowiem telefony stacjonarne na kartę SIM.

2 w 1: telefon stacjonarny na kartę SIM

Telefon stacjonarny na kartę SIM pozwala nam na korzystanie z naszego numeru przypisanego do telefonu stacjonarnego również w telefonie komórkowym. Taki numer zostaje przypisany do karty SIM, którą możemy mieć włożoną do telefonu komórkowego i korzystać z niego, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Tym samym nie musimy rezygnować z numeru stacjonarnego, jeżeli mają go bliskie nam osoby i kłopotliwym byłoby podawanie im wszystkim nowego.

telefon
Numer stacjonarny przypisany do karty SIM umożliwia nam odbieranie telefonów nawet, gdy jesteśmy poza domem.

Jaki operator oferuje nam możliwość posiadania telefonu stacjonarnego na kartę SIM? Między innymi Orange. Oprócz tego oferuje liczne promocje i atrakcyjne oferty, na przykład tańsze połączenia do bliskich za granicą, niskie abonamenty, darmowe połączenia bez limitu do jednej wybranej osoby czy też Internet stacjonarny powiązany z telefonem stacjonarnym.

Zalety telefonu stacjonarnego na kartę SIM

Telefon stacjonarny na kartę SIM to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto przyzwyczaił się już do telefonu stacjonarnego w mieszkaniu, a jednocześnie dość często przebywa poza nim i mimo to chciałby odbierać połączenia przychodzące na ten numer. Taka karta SIM zostaje przypisana do naszego numeru, zatem nie wymaga to jego zmiany, co również jest bardzo wygodne. Gdy czekamy na ważny telefon, mając numer stacjonarny przypisany na kartę SIM, możemy swobodnie wyjść z domu, by pozałatwiać swoje sprawy, jednocześnie nie martwiąc się o to, że go nie odbierzemy. To naprawdę świetne połączenie telefonii stacjonarnej i komórkowej dla zwolenników obu z nich!

Sprawdź również:  Rodzaje kredytów dla firm, cz. II

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.