Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

volvo finanse
Biznes doradztwo finansowe Inwestowanie Pieniądze wiadomości finansowe

Kredyt na samochód? Nic prostszego!

Posiadanie samochodu w dzisiejszych czasach to niezbędne minimum, szczególnie w świecie biznesu. Samochód nie tylko pomaga nam szybko i sprawnie przemieszczać się z miejsca na miejsce pomimo dużych odległości, ale nadaje tez prestiżu naszej firmie i poprawia wizerunek nasz oraz naszych pracowników. Nic więc dziwnego, że każdy przedsiębiorca stara się zadbać o odpowiednią flotę samochodową, nawet jeśli wiąże się to z kredytem. Dzisiaj przedstawię Wam ciekawą ofertę z serii Volvo finanse.

Kupno samochodu w kredycie Volvo Car Financial Services

Volvo oferuje swoim Klientom bardzo korzystny kredyt na zakup nowego samochodu Volvo. Aby z niego skorzystać, wystarczy wybrać samochód u dealera, wypełnić wniosek o finansowanie oraz dołączyć niezbędne dokumenty i podpisać umowę, zarejestrować i ubezpieczyć samochód. Co ciekawe, decyzję o kredycie uzyskamy zaledwie w przeciągu godziny! A kto może skorzystać z Volvo Car Financial Services? Właściwie każdy. Nieistotny jest nasz stan cywilny i stopień pokrewieństwa kredytobiorców. Jedynym warunkiem jest dostarczenie dokumentów potwierdzających naszą zdolność kredytową i źródło stałych dochodów

.

volvo finanse

Ten rodzaj kredytu jest dla nas szczególnie korzystny, gdyż możemy skorzystać z rad doradcy finansowego, który będzie czuwać nad każdym etapem dopełniania formalności. Ponadto istnieje możliwość dopasowania ilości i wysokości rat do naszych indywidualnych potrzeb. Okres może wynosić od 6 do aż 120 miesięcy, jedynym ograniczeniem jest to, iż okres kredytowania i wiek samochodu nie może przekroczyć 13 lat.

Możliwości w kredycie Volvo Car Financial Services

Kredyt Volvo daje nam wiele korzystnych możliwości (sprawdź). To między innymi: możliwość finansowania pojazdu do 125% jego wartości, wartość finansowania może wynosić od 5000 do 450 000 zł brutto, okres finansowania o dużej rozpiętości czasowej od 6 do 120 miesięcy, możliwość sfinansowania składki na polisę ubezpieczeniową AC, OC, NW, szybka decyzja o przyznaniu kredytu nawet w przeciągu godziny, możliwość finansowania także samochodów używanych, nie mogą być one jednak starsze niż 10 lat w chwili wnioskowania, a także możliwość elastycznego dopasowania oferty do naszych potrzeb.

Sprawdź również:  Plan strategiczny w firmie to inwestycja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.