Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

aegon polisa
doradztwo finansowe Inwestowanie Pieniądze

Polisa Aegon – Program Swobodnego Inwestowania

Polisy to częsty cel inwestycji wielu inwestorów. Niestety, dość częstym problemem były dla nich opłaty likwidacyjne. Aegon stworzył polisę inwestycyjną, która tej opłaty nie ma! Nazywa się ona Program Swobodnego Inwestowania. Zobaczmy, dlaczego jest to oferta godna uwagi.

Polisa Aegon – zalety

Aegon polisa –  Program Swobodnego Inwestowania to produkt z jednorazową wpłatą. Za pierwszym razem możemy wpłacić minimum 20.000 zł, natomiast kolejne dopłaty nie mogą wynosić mniej niż 2.000 zł. Jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy, Aegon nie pobiera za to żadnych opłat, co jest bardzo opłacalne dla inwestorów. Jeśli chodzi o warunki darmowej wypłaty, musi ona wynosić minimum 1.000 zł, a na rachunku musi pozostać co najmniej 15.000 zł, aby inwestycja mogła być nadal kontynuowana. Polisa Aegon (sprawdź) daje ogromne możliwości inwestycyjne. Zawiera aż 63 fundusze krajowe i zagraniczne. Wyróżnia się bardzo niskim oprocentowaniem w skali roku, gdyż wynosi 0,1% miesięcznie, co daje zaledwie 1,207% w ciągu roku.

polisa aegon
Decydując się na polisę inwestycyjną, warto dokładnie sprawdzić warunki i zasady jej prowadzenia.

Ponadto polisa Program Swobodnego Inwestowania nie pobiera Opłaty Obsługowej, gdy inwestor nie zarabia. To nowość na rynku polis, która z pewnością stanowi ogromny atut tej oferty. Poza tym nie jest pobierana opłata za zmiany między funduszami, jeżeli wykonujemy je online, czyli za pomocą platformy internetowej. W wypadku załatwiania takich zmian pisemnie opłata wynosi 15 zł. Nie występuje tutaj także tradycyjna opłata likwidacyjna, o której wspomnieliśmy na wstępie. Przez pierwsze 3 lata zerwanie umowy poprzez wykonanie wypłaty z rachunku, która sprawi, że pozostanie na nim mniej niż 15.000 zł, będzie kosztować 540 zł, natomiast po trzecim roku zostaje ona całkowicie zniesiona. 

Sprawdź również:  Rynek energii a utrzymanie nieruchomości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.