Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Karty płatnicze

Kupuj i uśmiechaj się z MasterCard

W ostatnim czasie w internecie, radiu i prasie pojawiają są reklamy programu rabatowego MasterCard Buy&Smile. Program ten funkcjonuje już od dłuższego czasu, jednak bardzo niewielu użytkowników kart wiedziało jego istnieniu. Dobrze, że MasterCard postanowił wreszcie go rozpropagować, ponieważ można naprawdę wiele zyskać będąc świadomym możliwości, jakie daje nam karta wydana przez tę organizację płatniczą, zazwyczaj bowiem w tego typu programach możemy dostać rabaty rzędu 5-10%.

karta płatnicza MasterCard
Aby skorzystać z rabatów w programie Buy&Smile wystarczy posiadać kartę MasterCard (źródło grafiki: Pinterest)

W przypadku Buy&Smile cena podstawowa może zostać obniżona nawet o 55%, ponadto w programie tym bierze udział ponad 2000 partnerów i, co ważne, można ich szybko odszukać dzięki łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej opartej na geolokalizacji. Jeśli chcemy skorzystać ze zniżek, nie musimy się rejestrować, wystarczy posiadać jedną z następujących kart: MasterCard Gold, MasterCard Platinum, World MasterCard, World Debit MasterCard, MasterCard World Signia albo World Elite, MasterCard Business, MasterCard World Business i MasterCard Professional i poinformować sprzedawcę w danym punkcie handlowo-usługowym o zamiarze płatności kartą MasterCard. Potem możemy cieszyć się z naszego rabatu.

Klienci indywidualni mogą skorzystać ze zniżek między innymi w kawiarniach, restauracjach, sklepach z biżuterią, odzieżą, obuwiem, elektroniką czy w księgarniach, natomiast klienci biznesowi rabat uzyskają na przykład w hotelach, wypożyczalniach samochodów, przy zakupie artykułów biurowych czy programów komputerowych. Dzięki wspomnianej wcześniej aplikacji opartej na geolokalizacji użytkownicy kart MasterCard zyskają dostęp do informacji o rabatach w okolicy, w której aktualnie przebywają. Aplikację tę można swobodnie zainstalować na smartfony z systemem operacyjnym Windows, Adroid oraz iOS.

Jeśli posiadamy jedną z wymienionych rodzajów kart MasterCard i opisaną wyżej aplikację, możemy wybierać się na łowy do Telepizzy, gdzie możemy uzyskać do 55% rabatu, do sklepów odzieżowych Troll i Top Secret, gdzie zyskamy do 15% czy do kawiarni Cava i W biegu Cafe, w których zapłacimy o 10% mniej za nasze zakupy. Dokładny wykaz wszystkich partnerów programu dostępny jest na stronie http://buyandsmile.pl/oferta-indywidualna/partnerzy. Wszyscy posiadacze kart MasterCard biorący udział w promocji powinni dokładnie przejrzeć listę się tam znajdującą, bo z pewnością znajdą coś dla siebie.

Sprawdź również:  Maskotka do płatności zbliżeniowych?!

Partnerzy Buy&Smile są bardzo różnorodni, a zdecydowanym atutem tego programu są naprawdę duże rabaty, jakie możemy uzyskać. MasterCard co pewien czas organizuje bardzo ciekawe promocje i konkursy dla posiadaczy swoich kart, warto więc polubić Fanpage MasterCard na Facebooku czy co pewien czas odwiedzać ich stronę. Tak, jak w tym przypadku, często nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, by wziąć udział w jakiejś promocji – wystarczy tylko posiadać kartę wydaną przez MasterCard.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.