Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

chabrowe wzgórze czyli nowe mieszkania gdańsk
doradztwo finansowe Pieniądze

Gdańsk – zacznij nowe życie

Dla rodzin z dziećmi posiadanie własnego, wygodnego mieszkania to priorytet. Z tego powodu jedną z pierwszych inwestycji świeżo upieczonych rodzin jest zakup mieszkania. Co w tej kwestii oferuje rynek polski? Da się zauważyć, że powstaje coraz więcej cichych, prawdziwie rodzinnych osiedli, na których można kupić nowe mieszkania, Gdańsk jest jednym z takich miejscem na mapie Polski. Co oferuje rynek deweloperski w tym miejscu?

Nowe mieszkania w Gdańsku idealne dla rodzin

Bez wątpienia szukając mieszkania na sprzedaż dla siebie i rodziny, zależy nam by znajdowało się ono w miłej i bezpiecznej okolicy. Zaledwie 10 km od ścisłego centrum Gdańska, w Kowalach w gminie Kolbudy powstaje osiedle Chabrowe Wzgórze, dedykowane właśnie rodzinom z dziećmi. Inwestycja będzie składać się z pięciu czteropiętrowych budynków mieszkalnych, z windami cichobieżnymi i piwnicami. W sumie znajdzie się tu 291 lokali.

nowe mieszkania gdańsk są marzeniem każdej rodziny
Posiadanie własnego mieszkania to marzenie każdej rodziny.

W pierwszym etapie budowy Chabrowego Wzgórza znajdą się trzy budynki. W sprzedaży już są dostępne dwa z nich, w skład których wchodzi aż 108 lokali mieszkalnych. Dlaczego warto właśnie tutaj kupić mieszkanie i osiąść z bliskimi na stałe?

Chabrowe Wzgórze – kameralne i piękne

Kowale to miejsce urokliwe i spokojne, a jednocześnie bardzo dobrze rozwinięte i skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska. Posiada bogatą infrastrukturę handlowo-usługową, a także rozwiniętą oświatę. W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Jest to więc miejsce idealne dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Chabrowe wzgórze czyli nowe mieszkania gdańsk
Chabrowe Wzgórze w Gdańsku to piękna okolica idealna dla rodzin z dziećmi.

Jeśli chodzi o same mieszkania, Chabrowe Wzgórze oferuje wyjątkowo funkcjonalne i eleganckie mieszkania w stosunkowo niskiej cenie. Oferta obejmuje lokale mieszkalne o rozmaitym metrażu i rozkładzie, między innymi kawalerki o powierzchni od 29-33 m2, mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 34 do 62 m2 i przestronne, rodzinne apartamenty z czterema pokojami o powierzchni do 77 m2. Mieszkania są również wyposażone w słoneczne balkony i przestronne ogródki na parterze, a w pobliżu osiedla znajdują się tereny rekreacyjne, idealne do spędzania aktywnie wolnego czasu w gronie rodziny. Więcej na temat tej inwestycji można przeczytać tutaj.

Sprawdź również:  Angielski w biznesie, czyli kursy dla pracowników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.