Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Biuro

MAKRO – hurtownia i partner w biznesie

logo makroMAKRO może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Nieustannie rozszerza asortyment oraz rozwija ofertę usług w zakresie programów partnerskich i rozwiązań dla biznesu.

W biznesie liczy się każda zaoszczędzona złotówka

Program bonusowy MAKRO skierowany jest zarówno do klientów detalicznych, jak i tych z sektora przemysłowego, gastronomicznego i usługowego. Za zakupy w hurtowni MAKRO (również te w systemie Delivery) klienci otrzymują rabat, którego wysokość uzależniona jest od wartości zakupów dokonanych w poprzednim miesiącu. Rabat jest naliczany według ustalonych progów zakupowych, może wynieść nawet 5%, co przy zakupach hurtowych może stanowić kwotę wartą uwzględnienia w budżecie firmowym szczegóły znajdziesz pod tym linkiem: programy partnerskie MAKRO.

Wspólna karta MAKRO Millennium – wygodne zakupy na kredyt

Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest karta kredytowa MAKRO, która jest kartą wstępu do hali MAKRO, ale też umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych. Wspólna karta MAKRO Millennium łączy wiele korzyści: wygodę, bezpieczeństwo, możliwość dokonywania zakupów na kredyt. Dodatkowo, płacąc Kartą MAKRO Millennium, można otrzymać rabat na stacjach paliw MAKRO – 9 gr za każdy litr paliwa. Warto skorzystać!

 

 

Sprawdź również:  Pożyczka przez Internet w 15 minut

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.