Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

e-learning
Biznes Ekonomia i przedsiębiorczość: edukacja

E-learning, czyli kursy internetowe

Problemy z pracą to bolączka wielu osób w naszym kraju. Mimo dużego bezrobocia, staramy się jakoś podnosić swoje kwalifikacje, aby stanowić atrakcyjniejszą „ofertę” dla pracodawcy na rynku pracy. Jedni starają się zdobyć wyższe wykształcenie, inni robią sobie kursy na obsługę różnych maszyn, a jeszcze inni korzystają z internetowych kursów. To stosunkowo nowa forma na podnoszenie swoich kwalifikacji. Na czym polega?

E-kursy dla każdego

E-kursy podnoszą kwalifikacje zawodowe.
E-kursy pozwalają podnieść kwalifikacje zawodowe.

E-kursy, nazywane też z angielskiego e-learningiem to kursy tworzone przez profesjonalnych trenerów i praktyków biznesu uczące szeroko pojętego marketingu, biznesu i asertywności. Oferta ta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, pracowników, ale i właścicieli firm. Taki kurs można zamówić drogą internetową, który przychodzi do nas w formie płyt CD. Na płytach znajdziemy liczne informacje na wybrany przez nas temat, testy oraz gotowy certyfikat potwierdzający ukończenie kursu zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ponadto z kursu możemy korzystać wielokrotnie, gdyż jego ważność obejmuje aż 180 dni od pierwszego uruchomienia.

Tematy internetowych kursów

Jeśli chodzi o zagadnienia, to spośród najpopularniejszych e-kursów znajdziemy między innymi „Angielski w biznesie”, „Coaching”, „Profesjonalna asystentka”, „Zarządzanie zespołem”, „Zarządzanie projektem”, „Techniki negocjacji”, „Techniki sprzedaży”, „Zarządzanie czasem” czy też kursy programów komputerowych w stopniu podstawowym i zaawansowanym. Ale są też kursy, które obejmują bardziej skomplikowane dziedziny, na przykład „Reklama w e-biznesie”, „Handel w Internecie”, „BHP i Pierwsza Pomoc”, „Kierownik wycieczek”, czy „Organizacja bankietów i imprez okolicznościowych”.

Dlaczego warto skorzystać z e-kursu?

Gdy gruntownie zapoznamy się z informacjami zawartymi w takim e-kursie i opanujemy oraz przyswoimy sobie tę wiedzę, na pewno zaprocentuje to w naszym życiu zawodowym. Taka pozycja w CV informuje pracodawcę, że chcemy się rozwijać i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i naukę nowych rzeczy. To może ułatwić nam znalezienie pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.