Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Ekonomia i przedsiębiorczość: edukacja pomysł na biznes

Youth Business Poland – program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców

Youth Business Poland to program wspierania mentoringowego dla przedsiębiorców. Działa od 20 października 2008 roku i jest prowadzony przez Fundację Inkubator Technologiczny oraz Coaching Center.

mały chłopiec

 

Ideą programu jest wspieranie niedoświadczonych przedsiębiorców planujących założenie własnej firmy.  W ramach Youth Business Poland otrzymają oni darmowe konsultację z doświadczonymi mentorami, którzy pomogą im dopracować wizję i stworzyć strategię dla ich przyszłego biznesu.

Dla kogo skierowany jest program ?

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 18-35 lat, planujące założenie działalności gospodarczej lub posiadające firmę nie dłużej niż przez 3 lata. W ramach programu YBP otrzymują pomoc Mentora, który posiada doświadczenie biznesowe oraz chęci i umiejętności do przekazywania wiedzy. Celem mentoringu jest przyśpieszenie tempa rozwoju firmy i podnieść jakość jej funkcjonowania. W ramach projektu można się również starać o niskooprocentowaną pożyczkę na rozpoczęcie działalności w ramach programu Pierwszy Biznes realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Sprawdź również:  Najlepsza praca na wakacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.