Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Leasing samochodowy.
Biznes doradztwo finansowe Pieniądze wiadomości finansowe

Leasing samochodowy – korzyści

Leasing samochodów to temat, który już był poruszany na tym blogu, niemniej chciałabym go nieco rozwinąć. Dlaczego? Gdyż jest to świetne rozwiązanie dla firm małych i średnich, które pragną wyposażyć swoją firmę w solidne samochody na korzystnych warunkach.

Umowa leasingowa

Przedsiębiorca chcący zdecydować się na leasing samochodów może zapoznać się z wieloma ofertami, mniej lub bardziej korzystnymi. Przed podjęciem decyzji warto uważnie przeanalizować warunki umowy leasingowej w oparciu o własne oczekiwania i możliwości finansowe. Dziś przyjrzyjmy się samej umowie, ponieważ znajdziemy wiele zróżnicowanych ofert.

To, czego szukamy na zagęszczonym rynku leasingowym, to prosta umowa i elastyczna oferta, którą można dopasować do swoich potrzeb. Im mniej formalności, tym lepiej, jednak pamiętajmy by dokładnie sprawdzić warunki tego czasowego odpłatnego użyczenia. Dobrze, jeśli będziemy mieli możliwość spłaty w wybranej przez nas walucie (EUR, PLN), gdyż możemy w ten sposób poszukać oszczędności na kursie. Takie parametry spełnia choćby oferta Ford Leasing.

Sprawdźmy również, czy istnieje również możliwość ustalenia rat sezonowych. Oznacza to, że ich wysokość dopasowana jest do sezonowości działalności firmy, a więc w sezonie, w którym są największe obroty, firma może spłacać większe raty, by potem móc przy niższych obrotach płacić mniej. To pozwoli uniknąć ewentualnych problemów finansowych. Ze względów prawnych i płatniczych sprawdźmy czy dostępny jest VAT płatny w ratach, dostosowany do toku rozliczania się firmy. Na sam koniec, nie zapomnijmy o odpowiednim ubezpieczeniu leasingu oraz samego auta. Jedną z najskuteczniejszych ofert na tym polu znajdziemy w Ford Leasing, gdzie w pakiecie znajdziemy pewne Ford Ubezpieczenia. Oferta amerykańskiej firmy jest niezwykle także niezwykle wygodna, całość możemy załatwić w najbliższym salonie Forda.

Leasing samochodu to dobry sposób na pozyskanie całej flotylli przydatnych i reprezentacyjnych pojazdów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.