Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Informacje biznesowo - ekonomiczne

Platforma F4you dla małych i dużych firm

system elektronicznych fakturZarządzanie dokumentami sprzedaży i rachunkami może być znacznie prostsze i bezpieczniejsze. Zazwyczaj firmy posługują się tradycyjną pocztą e-mail przy wysyłaniu faktur do swoich kontrahentów. Zarządzają nimi zarówno na komputerze w formie cyfrowej, jak i fizycznie archiwizując je w segregatorach i teczkach. Platforma Flow for you pokazuje, że można zrobić to lepiej, bezpieczniej oraz skuteczniej jeśli chodzi o sam proces transakcji. Wystarczy zaimportować pliki z dowolnego programu fakturowego do internetowego portalu, który posiada kilka najważniejszych dla każdej firmy funkcji.

Skutecznie dostarczaj faktury do kontrahentów

Funkcja dostarczania faktury elektronicznej do kontrahenta posiada opcję potwierdzenia odbioru oraz akceptacji dokumentu sprzedaży przez naszego klienta. Dostajemy także informacje o tym, że dokument został odebrany i odczytany. Gdy kontrahent potwierdzi otrzymanie faktury i zaakceptuje ją mamy dowód w razie możliwych problemów z nieuczciwymi kupującymi. Posiadając konto na tej platformie biznesowej możemy również odbierać i potwierdzać faktury innych firm, które robią z nami interesy. Posiadając takie elektroniczne internetowe zaplecze możemy monitorować sytuację ostatnich transakcji z dowolnego miejsca. Wszystkie urządzenia zaczynając od komputera osobistego po tablety czy smartfony pozwalają na logowanie oraz zarządzanie kontem klienta Flow for you.

Bezpieczeństwo biznesu zależne od faktury

Internetowe elektroniczne archiwum musi spełniać warunki zgodne z ustawą o rachunkowości. Zakładając konto przeznaczone do archiwizacji i zarządzania dokumentami sprzedaży możemy spać spokojnie ponieważ posiada ono wysoki stopnień bezpieczeństwa podobny do tego jaki stosuje się w internetowej bankowości. Stosowany długoterminowo system elektronicznych faktur potrafi generować także oszczędności niezależnie od wielkości firmy. Jeżeli dawniej musieliście korzystać z wysyłki pocztowej lub telefonicznej za każdym razem gdy wystąpiły problemy z fakturą tutaj tego unikniecie. Informacje o odczytaniu lub zaakceptowaniu dokumentu dostajecie natychmiastowo dzięki czemu macie jasną sytuację względem przeprowadzonej transakcji.

Sprawdź również:  Tokeny ICO – najlepsza inwestycja czy wysokie ryzyko?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.