Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Informacje biznesowo - ekonomiczne Inwestowanie

Sposób na ekstremalnie szybką i prostą pożyczkę

Z pewnością każdy z nas doświadczył sytuacji, w której pilnie potrzebował gotówki na inwestycje czy też inne pilne zakupy spowodowane na przykład niespodziewaną wizytą rodziny. Pierwszym źródłem, które przychodzi nam wtedy do głowy jest bank – najbardziej znana instytucja finansowa. Niestety, bardzo często w przypadku banków musimy dość długo czekać na wydanie decyzji kredytowej i przelew środków na nasze konto i to nawet wtedy, kiedy produktem, na który się decydujemy, jest tak zwana „szybka pożyczka”. Zachęceni reklamami w telewizji czy internecie składamy wniosek i czekamy na szybką reakcję banku. W rezultacie, jeśli oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, wnioskowane pieniądze otrzymujemy po dniu czy dwóch. Zdecydowanie nie jest to więc opcja, która będzie nas satysfakcjonowała w sytuacjach naprawdę pilnej potrzeby.

Póki co najszybsze pożyczki są oferowane przez instytucje pozabankowe, jak Vivus (źródło grafiki: Pinterest)
Póki co najszybsze pożyczki są oferowane przez instytucje pozabankowe, jak Vivus (źródło grafiki: Pinterest)

Wtedy właśnie na pomoc przychodzą różnego rodzaju instytucje finansowe, które deklarują udzielenie pożyczki nawet w ciągu 15 minut. Może trudno nam uwierzyć, że jest to możliwe, ale zadowoleni klienci i nagrody przyznawane przez instytucje finansowe są tego żywym dowodem. Firmą cieszącą się takim właśnie zaufaniem jest Vivus, nagradzany laurem konsumenta czy nagrodą za jakość obsługi. Vivus nie tylko oferuje pożyczki przyznawane w ciągu kwadransa, ale też pozwala na zaciągnięcie pierwszego zobowiązania zupełnie bez kosztów – nie zapłacimy więc ani prowizji, ani odsetek.

Standardowy wniosek składany jest za pośrednictwem specjalnej aplikacji internetowej, jednak nie jest to jedyna opcja oferowana przez Vivus. Możemy również zaciągnąć pożyczkę za pomocą SMS. Nie można wyobrazić sobie łatwiejszego sposobu wnioskowania. Odpowiednia komenda, chwila oczekiwania i mamy pieniądze na koncie. Wystarczy, że mamy od 20 do 75 lat, polskie obywatelstwo i możemy pochwalić się brakiem zaległości finansowych.

Produkty tego typu jak pożyczki sms cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro potrzebujemy tak niewielu czynności by dostać w krótkim czasie pieniądze, których tak bardzo w danym momencie potrzebujemy. Banki powinny brać przykład z firm takich jak Vivus i ułatwiać swoim klientom zaciąganie zobowiązań – w końcu większość z nas doświadczyła przecież takiej nagłej potrzeby i potrafimy docenić szybkość i łatwość otrzymania potrzebnej nam gotówki.

Sprawdź również:  Jak zarobić na rachunku bankowym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.