Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Informacje biznesowo - ekonomiczne

Zalety TVN CNBC

Wśród oferty telewizyjnej poświęconej biznesowi i finansom warto zwrócić uwagę na kanał tematyczny TVN CNBC, należący do Grupy TVN i powstały na bazie biznesowej części redakcji TVN24. Tematyczny kanał poświęcony jest w całości informacjom biznesowym, ekonomicznym i finansowym.

Całodobowy kanał TVN CNBC to prawdziwa kopalnia wiedzy dla wszystkich, którzy interesują się rynkami finansowymi i ekonomią – lub chcą je dopiero poznać. Programy przygotowywane są na bieżąco i przekazują wiadomości zarówno z rynków międzynarodowych, jak i z warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Celem kanału jest dostarczenie informacji na temat kondycji polskiej i światowej gospodarki.

Poza informacjami, TVN CNBC to także liczne wywiady z ekspertami, porady dotyczące podatków, cykl „dla opornych” wyjaśniających zawiłości rynków finansowych czy strona internetowa, gdzie zawsze można wrócić do archiwalnych wiadomości. Bardzo ciekawą propozycją – nie tylko dla ekonomistów – jest cykl „Blajer mówi:…”, w którym poruszana jest problematyka finansów osobistych.

Sprawdź również:  Reindustrializacja – szansa na rozwój dla byłych ośrodków przemysłowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.