Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

brama sopocka
Biznes Inwestowanie Pieniądze

Gdynia – niespodziewany rozwój młodego portu

Gdynia, Gdańsk, Sopot, czyli jednym słowem Trójmiasto, to miejsca, które kojarzą nam się głównie z morzem, a więc z wakacjami, turystyką, odpoczynkiem. Gdynia to również miasto portowe. Ale w ostatnim czasie stało się ono także miastem o wizerunku biznesowym. Głównie dzięki kilku niezwykle udanym inwestycjom, które znacznie poprawiły wizerunek Gdyni w oczach Polaków, i nie tylko.

Mieszkania na sprzedaż – Gdynia

Pierwszą istotną inwestycją na jaką należy zwrócić uwagę jest kameralne osiedle apartamentowców Brama Sopocka. Powstało ono między Gdynią i Sopotem i składa się z dziewięciu dwupiętrowych, nowoczesnych apartamentowców. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż, Gdynia ma w tej chwili czym się pochwalić. Przede wszystkim lokalizacja – ulica Sopocka to jedna z najlepszych w Gdyni, gdyż znajduje się na granicy z Sopotem oraz nieopodal obwodnicy, którą można dojechać do każdej większej aglomeracji w Trójmieście dosłownie w kilkanaście minut. Jednocześnie z okien otwiera się przed mieszkańcami malowniczy widok na pobliskie lasy i piękną panoramę miasta. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą, a jednocześnie wygodny dostęp do centrum miasta i prestiż.

Jeśli chodzi o same mieszkania w Bramie Sopockiej, to apartamenty mają od 50 do aż 95 m2 powierzchni, a jest ich zaledwie 54 – jak na całe osiedle to naprawdę niewiele, co daje dodatkową prywatność i bezpieczeństwo. Pomieszczenia są jasne i dobrze doświetlone, a całe apartamenty wykonane z solidnych materiałów. Ponadto każdy apartament ma swój duży balkon, taras lub ogródek w wypadku mieszkań usytuowanych na parterze. I co ważne, istnieje możliwość samodzielnego zaaranżowania wnętrz.

Sprawdź również:  Jak zostać biznesmenem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.