Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Konta bankowe

Najlepsze konta osobiste 2013

W dzisiejszych czasach posiadanie konta osobistego jest kwestią zupełnie normalną i naturalną. Co więcej, ciężko jest sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez korzystania z takiego konta. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak wiele zalet daje konto osobiste. To dzięki niemu mamy stały dostęp do naszych finansów i w każdej chwili możemy z nich korzystać. Niestety, konto osobiste kontu nierówne. Aby czerpać korzyści z posiadanego konta, warto jest poświęcić chwilę i wybrać te najlepsze. Nie jest tajemnicą, że w licznych rankingach prym wiodą dwa konta osobiste. Pierwsze z nich oferowane jest przez Getin Bank. Drugie zaś przez mBank. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich.

skarbonki - pieniądze w słoikach

 

1. Konto osobiste Getin Bank – pozwala łączyć wszystkie możliwości, jakie przedstawia nowoczesne konto osobiste, a także oferuje niezwykle prosty dostęp do wielu innych produktów finansowych banku. Dużym atutem swobodnego konta osobistego Getin Banku jest bardzo proste założenie konta. Wystarczy wejść na stronę www banku, wypełnić stosowny formularz i gotowe. Ważne jest również to, że założenie konta nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów. Darmowe są także wypłaty z dowolnego bankomatu w kraju, obsługa paypass oraz wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych przelewów. Darmowe są również dyspozycje złożone za pośrednictwem Internetu lub telefonu.

Podsumowując, konto osobiste oferowane przez Getin Bank to:

– możliwość otwarcia go za darmo, na dodatek bez wychodzenia z domu

– brak opłat za wypłaty z polskich bankomatów

– brak opłat za dyspozycje składane telefoniczne lub przez Internet

– brak opłat za wykonywanie przelewów

– brak opłat za wydanie i prowadzenie karty płatniczej

– całodobowy dostęp do konta przez Internet

– łatwy dostęp do produktów finansowych banku

– możliwość otrzymania prezentu w postaci aparatu fotograficznego, drukarki lub nawigacji

Sprawdź również:  Volkswagen Bank zmieniony – klienci muszą znaleźć nowy

2. Konto osobiste mBank – pozwala zaoszczędzić nawet do 3,2% w programie mSaver. Dużym atutem konta jest możliwość zarządzania środkami finansowymi w sposób niezwykle wygodny – przez całą dobę i zdalnie. Ważne jest również to, że posiadając konto osobiste w mBanku nie będziemy ponosić żadnych kosztów związanych z wykonywaniem przelewów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Darmowe jest także korzystanie z karty debetowej, wykonywanie transakcji online. Darmowe są również wypłaty z bankomatów. Dużą zaletą konta jest również to, że można obsługiwać je przez telefon oraz inne urządzenia.

Podsumowując, konto osobiste oferowane przez mBank to:

– możliwość otwarcia go za darmo

– darmowe wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą

– darmowe przelewy

– darmowe prowadzenie konta

– 0zł za kartę debetową Visa Electron

– możliwość wzięcia udziału w programie mSaver i zyskanie do 3,2% w skali roku

– rabat do 55% w ponad 3000 sklepów znanych marek

– zarządzanie środkami finansowymi przez całą dobę zarówno przez Internet, jak i telefon

2 KOMENTARZE

  1. Ja mam konto w Getin Baku i jestem bardzo zadowolony 🙂 dla mnie dużym atutem jest to, że mogę wypłacać pieniądze z każdego bankomatu bez żadnych opłat i prowizji

  2. A ja mam konto w mbanku i to już od kilku lat i też jestem bardzo zadowolona. Darmowe przelewy, czy wypłaty z bankomatów to dla mnie duży atut

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.