Inwestujemy w przyszłość

Wszystko o finansach.

Promocyjna oferta PKO BP i McDonald's (źródło: Bank PKO BP)
Banki bankowość internetowa Konta bankowe

Bankowe promocje: PKO i McDonald’s

Oferta rachunków osobistych, kredytów czy pożyczek bez dodatkowej promocji, w której możemy zyskać dodatkowe pieniądze lub nagrody rzeczowe, to obecnie zdecydowanie za mało. Banki prześcigają się w promocjach, które mają zachęcić jak największą ilość klientów do zaciągnięcia pożyczek, otwarcia konta czy po prostu dokonywania płatności kartą albo telefonem.

Promocyjna oferta PKO BP i McDonald's (źródło: Bank PKO BP)
Promocyjna oferta PKO BP i McDonald’s (źródło: Bank PKO BP)

Ciekawe pomysły ma obecnie PKO Bank Polski, który promuje wprowadzone niespełna pół roku temu Płatności mobilne IKO. Umożliwiają one dokonywanie płatności telefonem w punktach handlowo-usługowych, wypłaty gotówki z prawie 3000 bankomatów bez użycia karty, a ponadto dokonywanie płatności w kilku tysiącach sklepów internetowych i dokonywanie przelewów na numer telefonu oraz realizację czeków bez konieczności połączenia z Internetem. Promocja banku została przygotowana wspólnie z McDonald’s Polska i polega na możliwości zakupu McZestawu powiększonego wraz z kanapką Big Mac w promocyjnej cenie 20zł pod warunkiem dokonania płatności za pomocą aplikacji IKO. Biorąc pod uwagę fakt, że poza promocją produkty te kosztują około 30 zł, oferta jest dość korzystna. Poza tym w restauracjach McDonalds żywi się obecnie znaczna ilość Polaków, więc PKO na pewno na tej promocji skorzysta.

Z aplikacją IKO związana jest jeszcze jedna promocja, która została przygotowana w związku z dokonaniem telefonami ponad 100 000 transakcji w całej Polsce. Bank PKO we współpracy ze sklepami internetowymi empik.com i smyk.com przygotował promocję, dzięki której po dokonaniu zakupów na określoną kwotę mamy szansę otrzymać bony prezentowe o różnej wartości. Promocja dotyczy ograniczonej ilości użytkowników, którzy jako pierwsi spełnią określone warunki. Do zdobycia są karty prezentowe o wartości 500, 250, 100 oraz 50 i 20zł.

Drugim bankiem, który w ostatnim czasie chętnie organizuje promocje dla swoich klientów, jest Credit Agricole. W ramach podziękowania dla tych klientów, którzy przelewają wynagrodzenia na swoje konto, przygotował loterię, w której można wygrać równowartość swojej pensji. Dodatkowo klienci aktywnie korzystający ze swoich kont mają szansę na zwrot 10% opłat za rachunki za telewizję, Internet oraz telefon.

Sprawdź również:  Portmonetka IKO dla dzieci, czyli edukacja finansowa dla najmłodszych

Kolejna promocja tego banku związana jest z kredytami gotówkowymi. Każdy klient, który od 19 sierpnia do 30 września zdecyduje się zaciągnąć kredyt w tym banku, może liczyć na wygranie jego spłaty. Jakby tego było mało, Credit Agricole zorganizował konkurs „Rasowe konto i tablet do wygrania”, chcąc tym samym zachęcić rolników do aktywnego korzystania z konta AGRICOLE. Bank nagradza za dokonywanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych swoich najbardziej aktywnych klientów. To tylko niektóre przykłady promocji – warto je śledzić, ponieważ może się okazać, że możemy na nich sporo zyskać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.